Basen dobrze ogrodzony

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

 

Letnie leniuchowanie w basenie to czysta przyjemność! Komfort wypoczynku zwiększy odpowiednie ogrodzenie terenu.

Baseny przydomowe to widok coraz częściej spotykany w Polsce, ponieważ to luksus, na który coraz więcej naszych rodaków może sobie pozwolić. Takie rozwiązanie pozwala szybko się odświeżyć i cieszyć z wypoczynku bez konieczności szukania rozrywki na mieście czy w ciepłych krajach, przy hotelach. Tym bardziej, że klimat w naszym kraju wciąż się ociepla, co sprzyja inwestycjom w takie rozwiązania.

Dla bezpieczeństwa dzieci

Posiadanie basenu to więc komfort, ale nie należy zapominać, że warto go w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Mówimy w tym miejscu nie tylko o antypoślizgowych płytkach wokół, ale też o ogrodzeniu, które zabezpieczy teren dwojako. Po pierwsze odgrodzi nas od wtargnięcia w okolice basenu niepowołanych gości, a po drugie – ważniejsze szczególnie dla rodziców – uchroni dzieci przed wypadkiem.

Bawiące się przy domu maluchy w ferworze mogą nieoczekiwanie wpaść do wody, co naraża je na utratę zdrowia lub nawet życia! Żeby nie narażać dzieci na niebezpieczeństwo radzimy zastosować ogrodzenie, które uniemożliwi im przypadkowe wejście do basenu. Przygotowaliśmy na tą okazję kilka rozwiązań.

Decofor, Barofor i Bekafor – trzy sposoby na ogrodzenie basenu

 

Zacznijmy od systemu, który zainteresuje osoby szukające eleganckiego, oryginalnego wyglądu. Panele Decofor to nowoczesny i trwały produkt, odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w wersji Arco wyróżnia się łukiem wieńczącym panel, który prezentuje się niezwykle efektownie, nadając posesji indywidualny charakter.

panele-ogrodzeniowe-Panele-Bekafor-Classic-Betafence

System Bekafor to z kolei opcja dla osób zwracających uwagę na standardowy design. Prosta, zgrabna budowa zapewnia dużą przezierność, co z kolei pozwala na uwypuklenie piękna architektury posesji. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią ostre końcówki na szczycie paneli. Bez obaw – produkt jest na tyle wysoki, że takie rozwiązanie nie stanowi zagrożenia dla dziecka, za to dodatkowo zabezpiecza grodzony teren.

panele-ogrodzeniowe-Panele-Barofor-Deco-Betafence

Ostatnia z propozycji to system Barofor. Piękne, niskie panele, stanowiące perfekcyjne zabezpieczenie basenu, a przy tym nie zasłaniające widoku na ogród i dom. Dla osób ceniących elegancki design polecany wersję Deco, która zwieńczona jest łukowatym wygięciem. Szczególnie dobrze pasuje do przestrzeni bogatych w koliste kształty i łuki.

Każde z proponowanych rozwiązań zapewni ochronę Twoim dzieciom, co przełoży się na Twój komfort posiadania basenu przy domu.