Automatyczna brama wjazdowa niezbędna dla firmy

Wykorzystane elementy: brama skrzydłowa, brama przesuwna

 

Planujesz zakup bramy wjazdowej na teren swojej firmy? Pomyśl o najbardziej komfortowym rozwiązaniu – bramie automatycznej.

Prowadząc firmę, której integralną częścią jest zakład produkcyjny lub magazyn, musisz zadbać o bezpieczeństwo terenu. Najważniejszym i najskuteczniejszym elementem ochrony jest oczywiście system ogrodzeniowy, obowiązkowo wyposażony w bramę wjazdową.

Automatyka dla wygody

Niezależnie od tego czy wybierzesz model skrzydłowy, czy też przesuwny, zainwestuj w automatykę, która znacznie ułatwi życie Tobie, Twoim pracownikom oraz klientom. Bramy automatyczne gwarantują wygodę użytkowania, ponieważ nie wymagają użycia siły do otwarcia. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie.

To szczególnie ważne w czasie złej pogody: deszczu i wiatru. Automatyczną bramę wjazdową otworzysz bez wysiadania z samochodu. Pozwoli Ci to również na zaoszczędzenie Twojego bezcennego czasu.

Nowoczesne systemy automatyczne dają Ci pewność niezawodności. Producenci bram wjazdowych bardzo dbają o ich jakość, stosując niezwykle trwałe systemy zawiasowe, uzupełniane o wytrzymałe automaty.

Na co zwracać uwagę

Wybierając bramę dla swojej firmy musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, szczególnie jeśli zdecydujesz się na opcję dwuskrzydłową. Według polskiego prawa taka brama musi otwierać się do wewnątrz posesji.

Zadbaj o to, by podjazd przed bramą był tak duży, aby skrzydła mogły bez problemu zatoczyć łuk w czasie otwierania. Warto także oznaczyć linię zatrzymania dla pojazdów w celu poinformowania kierowców, w którym miejscu mogą bezpiecznie zatrzymać samochód w oczekiwaniu na otwarcie bramy.

Postaw na taki model, który będzie stanowił integralną część systemu ogrodzeniowego. Nowoczesne rozwiązania zawsze oferują dedykowaną bramę w komplecie. Wybierz taką, która zapewni Twojej firmie maksymalne bezpieczeństwo, uniemożliwiając intruzom wspinanie się.

Dobrze dobrana brama da Tobie i Twojej firmie pewność doskonałej ochrony oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

 

Informacja

Dla firm i zakładów przemysłowych polecamy przesuwne bramy Egidia SC oraz skrzydłowe i przesuwne bramy z linii Robusta.