Szukasz inspiracji - zobacz wszystkie rozwiązania Betafence

Jeśli jeszcze nie masz własnego pomysłu na ogrodzenie domu, zobacz wszystkie rozwiązania firmy Betafence dedykowane posesjom prywatnym. Na pewno wśród nich znajdziesz to stworzone właśnie dla Ciebie.


Bekafor Classic

System panelowy w klasycznym stylu, który doda Twojej posesji elegancji i harmonii. Kompatybilne z systemem przesłony Bekafor Screeno Line (do zamontowania zarówno w ogrodzeniu, jak i bramie wjazdowej) zapewniają dodatkową prywatność.

Przesłony dla paneli ogrodzeniowych Bekafor


Bekafor Prestige

Dzięki oryginalnemu wzornictwu (górne wykończenia w kształcie rombów) oraz nowoczesnej kolorystyce, stylowe panele Bekafor Prestige stanowią doskonałą alternatywę dla ogrodzeń kutych.

Bekafor Prestige - alternatywa dla ogrodzeń kutych

Pantanet

Dyskretne ogrodzenie z nowoczesnej siatki zgrzewanej, zapewnia bezpieczeństwo, a jednocześnie całkowicie wtapia się w aranżację ogrodu podkreślając jego piękno.

Dyskretna zielona siatka zgrzewana Pantanet

Decofor

Kompletny dekoracyjny system panelowy o klasycznej i eleganckiej konstrukcji, dostępny w trzech typach - Arco (panele o łuku wypukłym), Recto (panele płaskie) i Wave (panele o łuku wklęsłym). Typ Arco i Wave można przeplatać, by utworzyć ciekawy “efekt fali” w górnej części ogrodzenia.

Ogrodzenia panelowe Decofor Recto

Zenturo

Niezwykle dekoracyjny system paneli, który może mieć zastosowanie jako nieszablonowe ogrodzenie posesji, przesłona zapewniająca poczucie prywatności w wydzielonej części ogrodu lub ciekawy element architektoniczny w formie murku gabionowego.

Panele ogrodzeniowe Zenturo są źródłem inspiracji. Tu wypełnione taśmą Perfo i pikselami

Kosze gabionowe

Te niebanalne i twórcze narzędzia kreowania przestrzeni mają zastosowanie jako ogrodzenia i murki wydzielające przestrzeń, ściany budynków czy nowatorskie wykończenia fasad.

Murki gabionowe z ocynkowanej siatki zgrzewanej wspaniale komponują się z każdą przestrzenią, ale wymagają profesjonalnego montażu

 

<< wróć do głównego artykułu

Extradom