Zmiany w linii paneli ogrodzeniowych Securifor
dodano 11/03/2015

Zmiany w linii paneli ogrodzeniowych Securifor
Firma Betafence zdecydowała się wycofać panele ogrodzeniowe Securifor 2D Varimesh. Ich miejsce zastąpiły nowe panele Securifor 4D, które dostępne są już w ofercie.
/site_media/uploads/Aktualnosc_zmiany_w_linii_paneli_ogrodzeniowych_Securifor/betafence_securifor-2d-varimesh.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_zmiany_w_linii_paneli_ogrodzeniowych_Securifor/betafence_securifor-4d.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_zmiany_w_linii_paneli_ogrodzeniowych_Securifor/betafence_securifor-4d_main-picture.jpg

Wycofane panele

Pod koniec zeszłego roku z asortymentu zostały wycofane panele o oczkach zwiększających się wraz z wysokością – Securifor 2D Varimesh. Jednak w ofercie wciąż są dostępne panele ogrodzeniowe Securifor 2D o podwójnych drutach poziomych, dzięki czemu zwiększa się sztywność panelu. 

Wprowadzono nowość

Liczebność rodziny paneli Securifor pozostaje bez zmian, ponieważ firma Betafence wprowadziła nowej generacji panele ogrodzeniowe Securifor 4D. Spawane naprzemiennie druty poziome uniemożliwiają odkształcanie się paneli. Taka konstrukcja utrudnia przedostanie się intruza na drugą stronę ogrodzenia, ponieważ druty stają się bardzo trudne do przecięcia.

Powiązane produkty: