Zabezpiecz swój murek gabionowy
dodano 02/03/2012

Zabezpiecz swój murek gabionowy
Już jest dostępna listwa uniemożliwiająca wyjmowanie wypełnienia z Twojego murku.
/site_media/uploads/Zeturo/132745s_1beka.jpg /site_media/uploads/Zeturo/129119s_1beka.jpg /site_media/uploads/Zeturo/132723s_1beka.jpg

Zdecydowałeś się na oryginalny element w swoim ogrodzie lub nowatorskie ogrodzenie posiadłości stawiając murek z paneli  Zenturo? Wszyscy dookoła Ci zazdroszczą, ale Ty martwisz się ciągle i sprawdzasz, czy wypełnienie murku nie zniknęło.

Od dziś możesz już spać spokojnie. Wystarczy, że wyposażysz swój murek w listwę zabezpieczającą.

Listwa to panel ze zgrzewanych drutów o średnicy 4,15 mm i wielkości oczek 115 x 50 mm. Ma szerokość 115 mm i długość 1900 mm, i jest powleczona poliestrem w kolorze antracytu metalizowanego BF7016M.

Po zamontowaniu na słupach Zenturo lub Bekaclip równolegle do siebie dwóch paneli Zenturo i wypełnieniu powstałej przestrzeni dowolnym materiałem, na górną część murku nakłada się listwę zamykającą. Do paneli Zenturo można ją przymocować klipsami stalowymi Fortinet, drutem wiązałkowym lub innymi dostępnymi zaczepami.

Listwa zabezpiecza murek przed aktami wandalizmu (wyjmowaniem wypełnienia przez złodziei lub dzieci) lub działaniem zwierząt (gdy murek wypełnimy korą lub gałęziami, ptaki mogą nam „podbierać” cenny materiał).

Dowiedz się, jak zrobić własny murek gabionowy.

Powiązane produkty: