Włoska posiadłość chroniona Securiforem
dodano 21/08/2014

Włoska posiadłość chroniona Securiforem
Wtapiające się w otoczenie ogrodzenie Securifor 2D skutecznie zabezpiecza wiejską posiadłość w Parmie. Sztywne 2,5-metrowe panele o wąskich oczkach znacznie utrudniają wspinaczkę, tworząc barierę przed nieproszonymi gośćmi 40 razy efektywniejszą niż pleciona siatka. Łączna długość ogrodzenia wynosi 230 m.
/site_media/uploads/aktualnosc_wloska_posiadlosc_parma_securifor_2d/betafence_private_house_wlochy_securifor_2d_112304.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_wloska_posiadlosc_parma_securifor_2d/betafence_private_house_wlochy_securifor_2d_112415.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_wloska_posiadlosc_parma_securifor_2d/betafence_private_house_wlochy_securifor_2d_112445.jpg

Bezpieczeństwo odnowionych domów

Dysponując odpowiednimi środkami wiele osób decyduje się na odnawianie starych posiadłości. Nierzadko urokliwe domy zamieniają się w architektoniczne perełki. Prowadząc prace remontowe nie zawsze jest możliwe pozostawienie starego ogrodzenia. W przeszłości pełniło ono głównie funkcję dekoracyjną. Obecnie przy projektowaniu ogrodzenia uwzględnia się funkcję zabezpieczającą, zważywszy, że posiadłości takie są budynkami wolnostojącymi.

 

Spokój domowników z Securiforem

Znajdująca się w centrum zalesionego parku biała rezydencja oddalona jest od innych zabudowań. W tym wypadku dobierając odpowiednie ogrodzenie kierowano się bezpieczeństwem domowników. Aby rezydencja nie straciła wiejskiego uroku zdecydowano nie używać ciężkich i masywnych paneli. Wybrano ogrodzenie Securifor, wytrzymałe i przejrzyste, sprawiające wrażenie lekkiego.

 

Ogrodzenie częścią otoczenia

Panele Securifor 2D mimo 2,5-metrowej wysokości nie przytłaczają swym wyglądem. Dzięki wąskim oczkom wspinanie po ogrodzeniu jest znacznie utrudnione. Transparentność i zieleń paneli współgra z roślinnym otoczeniem domu. Zastosowany w tym wypadku system Securifor nie tylko pasuje do wiejskiej zabudowy, ale jest też 40 razy skuteczniejszy w spowalnianiu intruzów niż zwykła siatka pleciona.

 

Parma zabezpieczona

Ogrodzenie wokół posiadłości w Parmie ma długość 230 m. Zostało zabezpieczone przed korozją warstwą ocynku oraz proszkiem poliestrowym w kolorze zielonym (RAL 6005).Przęsła paneli Securifor 2D zainstalowano na prostokątnych słupach za pomocą specjalnych stalowych złączek. Aby uchronić panele przed wyginaniem się na ich szczytach zamocowano metalowe poręcze. 

Powiązane produkty: