Willa nad Jeziorem Maggiore zabezpieczona przez panele Palladio
dodano 20/11/2015

Willa nad Jeziorem Maggiore zabezpieczona przez panele Palladio
Panele Palladio, które słyną z trwałości i estetyki, ochraniają rezydencję i ogród usytuowane nad jeziorem Maggiore w Alpach. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom oraz zapewniają elegancki wygląd.

Jezioro Maggiore położone jest na granicy Włoch i Szwajcarii. Otaczają je liczne kurorty oraz ekskluzywne rezydencje. Miejsce to co roku przyciąga turystów niepowtarzalnym klimatem oraz unikalnymi krajobrazami.

Jedną z wybudowanych nad brzegiem jeziora willi zabezpieczono przy pomocy naszych paneli Palladio, które cechują się wytrzymałością i elegancją.

 

Trwałe i atrakcyjne panele Palladio

Panele Palladio posiadają kilka powłok ochronnych, podnoszących odporność systemu na szkodliwe działanie wilgoci i innych czynników atmosferycznych. Chronią one mieszkańców willi zarówno od strony stromego brzegu jeziora Maggiore, jak i od górskich dróg.

Oprócz pomalowanych na biało paneli o szerokości 2000 mm, do ochrony ogrodzenia rezydencji wykorzystano także furtkę w tym samym kolorze, która dzięki swojemu designowi wpisuje się w eleganckie otoczenie. Estetykę podnosi wygięta w łuk górna część panelu.

/site_media/uploads/aktualnosc_willa_nad_jeziorem_maggiore_zabezpieczona_przez_panele_Palladio/betafence-willa-alpy-palladio-image3.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_willa_nad_jeziorem_maggiore_zabezpieczona_przez_panele_Palladio/betafence-willa-alpy-palladio-image4.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_willa_nad_jeziorem_maggiore_zabezpieczona_przez_panele_Palladio/betafence-willa-alpy-palladio-image1.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_willa_nad_jeziorem_maggiore_zabezpieczona_przez_panele_Palladio/betafence-willa-alpy-palladio-image2.jpg
Powiązane produkty: