Terrablock - nowy produkt od Betafence
dodano 22/05/2013

Terrablock - nowy produkt od Betafence
Podczas targów „Przeciw terrorowi”, które odbyły się w dniach 24 i 25 kwietnia br. w Londynie, firma Betafence zaprezentowała swój nowy produkt.
/site_media/uploads/Aktualnosci_terrablock/betafence_terrablockdsc6161.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_terrablock/betafence_terrablockimg_329_low.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_terrablock/betafence_terrablockctexpob.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_terrablock/betafence_terrablockimg_333_low.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_terrablock/betafence_terrablockcounter-terror-small.jpg

Duży sukces targów

W tegorocznej, piątej edycji londyńskich targów "Przeciw terrorowi” (Counter Terror Expo) wzięło udział 400 wystawców. Odwiedziło je ponad 9,2 tys. gości. Zainteresowani pochodzili z różnych sektorów gospodarki. Wśród nich znaleźli się projektanci, profesjonaliści i nabywcy z państwowych i prywatnych przedsiębiorstw, m.in.: policji, rządu, sektora zbrojeniowego, służb pierwszej pomocy, wielkich obiektów przemysłowych, ropy i gazu, wywiadu i ochrony.

 

Terrablock od Betafence

System Terrablock

Nasze stoisko miało wymiary 8 x 3 m i prezentowało firmę jako Dostawcę Rozwiązań Zintegrowanych. Bohaterem Betafence był Terrablock – nowy typ ogrodzenia, przeznaczonego do ochrony najbardziej wymagających terenów. Ogrodzenie jest wysokie, sztywne i trudne do pokonania.

Przestrzenna konstrukcja Terrablock tworzona jest w następujący sposób:

  • od frontu montuje się panele Securifor 4D (szer. 1218 mm i wys. 3988 mm)
  • jeden zestaw ogrodzeniowy składa się z 10 paneli Securifor 4D połączonych ze sobą nierdzewnymi spiralami
  • do każdej spirali dołączony jest panel boczny o oczku 100 x 100 mm
  • na placu budowy dodatkowo do spodu ogrodzenia przytwierdza się za pomocą spiral panel dolny o oczku 100 x 100 mm

Montaż systemu

Montaż ogrodzenia Terrablock jest bardzo prosty, nie wymaga zastosowania słupów ani betonu i jest możliwy przy wykorzystaniu ograniczonej ilości narzędzi: spychacza i podstawowych narzędzi ręcznych:

  1. Przy użyciu spychacza kopiemy rów.
  2. Do rowu wkładamy Terrablock, a następnie jego dolną partię przykrywamy materiałem wybranym z rowu (w zależności od podłoża może to być ziemia, piasek, kamienie lub inny materiał).

Tak umocowane ogrodzenie może mieć do 3,4 m wysokości, dzięki czemu wyklucza się możliwość pokonania go górą.

 

Terrablock dla ochrony

System ogrodzeń Terrablock sprawdzi się jako zabezpieczenie dla obszarów narażonych na różnego typu ataki. Będzie idealne dla terenów oddalonych od zabudowań i takich o dużej powierzchni, dla terenów wojskowych, granic państw, terenów budowy i innych miejsc wymagających tymczasowej ochrony.

 

Wymiana wiedzy i doświadczeń

Logo targów "Przeciw terrorowi"Targi Counter Terror Expo należą do największych wydarzeń tej rangi na świecie, przyciągając największych profesjonalistów z branży bezpieczeństwa i ochrony. Podczas wydarzenia powstają innowacyjne rozwiązania, firmy dzielą się dobrymi praktykami i udanymi realizacjami. To również świetna okazja, żeby skorzystać z wiedzy najtęższych głów podpowiadających, jak uchronić przed atakami granice państw, mieszkańców, zasoby, infrastrukturę i wielkie korporacje.Zobacz także:
Karta produktowa Terrablock w języku angielskim.

Powiązane produkty: