Terminal w Kownie zabezpieczony przez Betafence
dodano 06/10/2015

Terminal w Kownie zabezpieczony przez Betafence
System ogrodzeniowy Nylofor 3D Super zabezpieczył terminal logistyczny na Litwie.
/site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0380.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0386.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0404.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0338.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0395.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0406.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0389.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_terminal_w_kownie_Nylofor_3DS/betafence_terminal-kownie_nylofor-3ds_dsc_0342.jpg

Firma Betafence została wykonawcą ogrodzenia, które chroni terminal logistyczny w litewskim mieście Kowno. Miejsce, które skupia kilka rodzajów transportu towarowego (m.in. kolejowy, drogowy i powietrzny), wymagało szczególnego zabezpieczenia przed przedostaniem się na jego teren niepowołanych osób.

 

Nylofor 3D Super dla bezpieczeństwa i trwałości

Wykonawca zdecydował się na użycie systemu ogrodzeniowego Nylofor 3D Super, który zapewnia doskonałą ochronę grodzonego obszaru. Terminal w Kownie został otoczony ogrodzeniem o łącznej długości 2000 m, zbudowanym z paneli o wysokości 2,03 m.

Zamontowane na słupach Bekafix Super panele Nylofor 3D Super swoją skuteczność w ochronie terenu zawdzięczają poziomym przegięciom oraz spawanym prętom stalowym. Trwałość systemu zapewniają z kolei wykorzystane metody zabezpieczenia antykorozyjnego: cynkowanie i powlekanie poliestrem.

 

Securifor 3D jako element systemu

Do ogrodzenia niewielkiej części terenu terminalu zostały wykorzystane również panele Securifor 3D o wysokości 3 m. Charakteryzują się one nie tylko optymalnym poziomem bezpieczeństwa, lecz także estetycznym wyglądem. Wąskie oczka umożliwiają skuteczny monitoring terenu i jednocześnie chronią przed intruzami.

Powiązane produkty: