Tempofory ochraniają budowy
dodano 26/09/2011

Tempofory ochraniają budowy
Ożywiająca się gospodarka zwiększa ilość inwestycji, które wymagają zabezpieczenia.

Pierwsza połowa roku wprowadziła lekki optymizm i powrót do zamrożonych na czas kryzysu inwestycji. Ożywiły się place budów, powróciła też potrzeba skutecznego zabezpieczenia terenów, maszyn i pracujących ludzi.

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest linia produktów przenośnych Tempofor F: paneli, stóp oraz licznych akcesoriów montażowych i dodatkowych.

Najbardziej popularnym modelem ażurowym jest typ Tempofor F2, którego ramę wykonuje się z ocynkowanych rur stalowych. Wypełnienie natomiast tworzy się ze zgrzewanych drutów, a następnie każdy drut dogrzewa do ramy.

Panele są lekkie, a zarazem wytrzymałe i odporne na korozję. Umieszcza się je w stopach betonowych, z tworzywa sztucznego lub materiałów z recyclingu, łączy natomiast obejmami, hakami lub łącznikami ze śrubą.

Z każdego panelu w łatwy sposób można utworzyć bramę 3,5 m lub 7 m, zakładając zawias, kółko prowadzące i pierścień. Dostępne są również furtki wejściowe 1,2 m. Panele można też wyposażać w przesłony, odgradzając budowy od wzroku przechodniów.


Systemy przenośne Tempofor zabezpieczają skuteczne wiele budów w Polsce i za granicą:


1.    Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach

2.    Ulice starego miasta w Kłajpedzie (Litwa)

3.    Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

4.    Basztę Rybacką w Budapeszcie (Węgry)

5.    Sukiennice i podziemia w Krakowie
Powiązane produkty: