Tempofor gra w filmie
dodano 20/10/2011

Tempofor gra w filmie
Przenośna brama Tempofor chroni dostępu do obszarów wojskowych w belgijskim filmie.
/site_media/uploads/Tempofor/11259s_1beka.jpg /site_media/uploads/Tempofor/tempofor_in_video_2_tn.jpg /site_media/uploads/Tempofor/114231s_1beka.jpg

W filmie „zagra” przesuwna brama Tempofor umieszczona na przenośnej platformie oraz 2 rzędy paneli przenośnych Tempofor. Produkty te zostały wybrane ze względu na łatwość instalacji, przenoszenia oraz przestawiania. Nie wymagają bowiem kopania otworów w ziemi i dokonywania wylewek betonowych (by zamontować słupy i inne elementy tworzące system ogrodzeniowo-bramowy). Mogą być bez problemu przetransportowane na dowolne miejsce planu zdjęciowego oraz przesuwane w zależności od kręconego kadru. 

Systemy panelowe Tempofor są częścią oferty Betafence od wielu lat. Nowością 2011 roku są natomiast przestawne bramy przesuwne oraz kołowroty.

Przenośna brama przesuwna Tempofor posiada konstrukcję opartą o założena bramy Egidia i wypełnienie panelem Nylofor 3D. Brama ta jest zamontowana na betonowej podstawie do bezpośredniego umieszczenia na placu budowy. Wstępnie zainstalowany automat (silnik) skraca do minimum czas montażu.

Przepływ ludzi na terenie budowny skutecznie kontroluje kołowrót Tempofor, osadzony na stalowej podstawie, umożliwiającej przenoszenie go za pomocą wózka widłowego. Ramiona kołowrotu są dostosowane do obracania się w obydwu kierunkach.

Więcej informacji o produktach przenośnych linii Tempofor na: www.tempofor.pl.

Powiązane produkty: