Systemy zabezpieczeń Betafence - targi IFSEC Arabia 2014
dodano 25/11/2014

Systemy zabezpieczeń Betafence - targi IFSEC Arabia 2014
Tegoroczne targi IFSEC odbyły się w dniach 2-4 listopada w stolicy Arabii Saudyjskiej. Wystawcy zaprezentowali swoje rozwiązania dla bezpieczeństwa obiektów i terenów. Wśród nich nie zabrakło nowoczesnych systemów zabezpieczeń i detekcji firmy Betafence.
/site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia_stand.jpg /site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia_stand-6.jpg /site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia-2.jpg /site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia_stand-4.jpg /site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia-3.jpg /site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia_stand-3.jpg /site_media/uploads/Aktulanosc_Systemy_zabezpieczen_Betafence_targi_IFSEC_Arabia2014/betafence_targi_ifsec_saudi_arabia_stand-5.jpg

Rozwiązania dla bezpieczeństwa od Betafence

Tegoroczne targi IFSEC i OSH Arabia odbywające się w Riyadh były okazją do zaprezentowania asortymentu Betafence. Pośród produktów, które można było obejrzeć, większość przeznaczona jest do zabezpieczenia budynków oraz terenów. Na szczególną uwagę zasługują:

  • drogowe bariery i pachołki – produkowane w Ameryce Północnej barierki energochłonne,

  • systemy antyzderzeniowe – posiadające certyfikaty zaświadczające o ich właściwościach,

  • zasilane energią słoneczną modułowe systemy detekcji,

  • ogrodzenia Terrablock – rekomendowane do trudnych warunków lądowych,

  • systemy panelowe Securifor – montowane na słupach Bekasecure ogrodzenia wysokiego zabezpieczenia,

  • szlabany.

 

Produkty Betafence

 

Ogrodzenia Betafence w krajach arabskich

Karine Maeckelberghe, Konsul Generalny Belgii w Arabii Saudyskiej, odwiedziła podczas targów stoisko Betafence. Pani Maeckelberghe wprowadzona została przez Nicolasa Richtera, wiceprezydenta Betafence ds. produktów i marketingu, w specyfikę działalności firmy na Środkowym Wschodzie. Targi dały możliwość zaprezentowania najnowszych rozwiązań z obszaru zabezpieczenia i ochrony.

 

Karine Maeckelberghe, Konsul Generalny Belgii w Arabii Saudyskiej

 

 Wymiana doświadczeń

Wiodącym tematem na targach było zabezpieczenie i ochrona przeciwpożarowa. IFSEC Arabia to doskonałe miejsce do podzielenia się wiedzą przez specjalistów. Takie spotkania często wyznaczają nowe trendy i ukierunkowują rozwój całej branży. Nie dziwi zatem fakt, że podobne wydarzenia chętnie organizowane są w różnych zakątkach świata i przyciągają najlepszych specjalistów.

Powiązane produkty: