System Securifor chroni odrestaurowany dom we Włoszech
dodano 07/12/2015

System Securifor chroni odrestaurowany dom we Włoszech
Zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa system Securifor 2D ogradza odrestaurowany niedawno stary budynek we włoskim mieście Reggio Emilia. Podczas realizacji projektu wykorzystanych zostało kilka dedykowanych rozwiązań.
/site_media/uploads/aktualnosc_system_securifor_chroni_odrestaurowany_dom_wlochy/betafence-dom-reggio-emilia-securifor-2d-20150720_114412.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_system_securifor_chroni_odrestaurowany_dom_wlochy/betafence-dom-reggio-emilia-securifor-2d-20150720_114351.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_system_securifor_chroni_odrestaurowany_dom_wlochy/betafence-dom-reggio-emilia-securifor-2d-20150720_114323_resized.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_system_securifor_chroni_odrestaurowany_dom_wlochy/betafence-dom-reggio-emilia-securifor-2d-20150720_114547.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_system_securifor_chroni_odrestaurowany_dom_wlochy/betafence-dom-reggio-emilia-securifor-2d-20150720_114440.jpg

Dom w Reggio Emilia, wybudowany zgodnie z miejscowym stylem architektonicznym, zlokalizowany jest w przepięknej górzystej okolicy, odizolowanej od innych zabudowań. Dlatego inwestorowi, który zdecydował się na renowację budynku, zależało na ogrodzeniu posesji najwyższej jakości systemem, który uniemożliwi wtargnięcie na jej teren.

 

Bezpieczeństwo od Betafence

Do realizacji zadania użyto system Betafence, którego podstawą są panele Securifor 2D, łączące w sobie maksymalne bezpieczeństwo oraz design.

Panele składają się ze stalowych drutów o średnicy 6 mm ułożonych pionowo oraz podwójnych drutów poziomych (średnica 4 mm), które tworzą siatkę o bardzo małych oczkach: 12,7 x 6,2 mm. Taki układ sprawia, że niemożliwe jest wsunięcie palców i butów pomiędzy elementy ogrodzenia, a tym samym pokonanie go górą.

Ważną zaletą jest także doskonała przezierność systemu, dzięki której jest on kompatybilny z monitoringiem, a także wykorzystanie antykorozyjnych powłok ochronnych, które zapewniają panelom trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

 

Estetyczny Securifor

System Securifor 2D charakteryzuje się także wysoką estetyką. Jego prostota sprawia, że doskonale komponuje się z każdym miejscem, w którym jest użytkowany.

Na potrzeby projektu w Reggio Emilia dodatkowo spersonalizowano wygląd paneli. Firmy Betafence i Pasini Pose Srl przygotowały wspólnie delikatnie wygięte panele, które doskonale sprawdzają się na krótkich zakrętach ogrodzenia. W wielu miejscach elementy systemu są pochylone, a słupy ustawione na niestandardowej wysokości, by idealnie dopasować się do krzywizn terenu.

Powiązane produkty: