System ogrodzeniowy Publifor w wersji Double Skin
dodano 13/08/2015

System ogrodzeniowy Publifor w wersji Double Skin
Od lat system ogrodzeniowy Publifor zabezpiecza największe wydarzenia we Włoszech. W celu zapewniania jeszcze lepszej ochrony zaprojektowaliśmy jego nowy wariant – Double Skin.
/site_media/uploads/Aktualnosc_system_ogrodzeniowy_Publifor_Double_Skin/betafence_publifor_1660_1401875444_1.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_system_ogrodzeniowy_Publifor_Double_Skin/betafence_publifor_2.publifor-ok.ashx.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_system_ogrodzeniowy_Publifor_Double_Skin/betafence_publifor_1660_1401875444_3.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_system_ogrodzeniowy_Publifor_Double_Skin/betafence_publifor_g82.ashx.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_system_ogrodzeniowy_Publifor_Double_Skin/betafence_publifor_publifor-double-skin.ashx.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_system_ogrodzeniowy_Publifor_Double_Skin/betafence_publifor_1387_1401875325_3.jpg

Ogrodzenia Betafence bardzo dobrze sprawdzają się we włoskich miastach. W tym roku nasze systemy ogrodzeniowe zabezpieczać będą istotne wydarzenia oraz miejsca w kraju. W tym celu wybraliśmy sprawdzony we Włoszech system Publifor.

 

High security

W związku z obchodami dwusetnej rocznicy urodzin św. Jana Bosco w Katedrze w Turynie, wystawiono od kwietnia do czerwca na widok publiczny Całun Turyński. Natomiast w lipcu odbył się szczyt G8, który miał miejsce w L'Aquili. Oba te wydarzenia wymagały zastosowania odpowiedniej ochrony dla terenów podwyższonego ryzyka, dlatego zastosowalśmy system Publifor. Ogrodzenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.  

Za pomocą Publifora zabezpieczyliśmy także inne miejsca, np. uruchomienie węzłów szybkiej kolei w Val di Susa czy stację kolejową Tiburtina w Rzymie. Podczas demonstracji w Turynie osłonięty został sąd Palagiustizia.

 

Nowy wariant systemu Publifor

Tegoroczne wydarzenia sprawiły, że firma Betafence zdecydowała się wprowadzić nowy system zapewniający jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa – Publifor Double Skin. Do metalowej podstawy wypełnionej betonem zamontowaliśmy ramę z profili, a do niej przymocowaliśmy za pomocą złączek dwa panele Securifor. Jeden standardowy z poziomym układem oczek, natomiast drugi został obrócony o 90 stopni, aby dłuższe oczka znajdowały się w pionie.

Tak przygotowana konstrukcja Publifor Double Skin uniemożliwia wspinanie się po ogrodzeniu, gdyż składa się ono z bardzo gęstej siatki oczek kwadratowych. Dodatkowym jego atutem jest możliwość zmiany toru lotu pocisków wystrzelonych w jego kierunku, dzięki zastosowaniu bardzo grubego drutu.

Istnieje opcja zintegrowania nowego ogrodzenia Publifor Double Skin z innymi systemami aktywnymi, np. z monitoringiem.

Powiązane produkty: