System ogrodzeń Terrablock popularny na Targach ASIS w Dubaju
dodano 26/03/2014

System ogrodzeń Terrablock popularny na Targach ASIS w Dubaju
Zakończone w lutym Targi ASIS w Dubaju przyciągnęły przedstawicieli i właścicieli wielkich koncernów, w których systemy bezpieczeństwa odgrywają kluczową rolę. Na stoisku firmy Betafence największym zainteresowaniem cieszył się system Terrablock.
/site_media/uploads/Aktualnosci_system_ogrodzen_terrablock_popularny_na_targach_ASIS_w_Dubaju/targi_asis_dubaj_2014_terrablock_1.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_system_ogrodzen_terrablock_popularny_na_targach_ASIS_w_Dubaju/targi_asis_dubaj_2014_terrablock.jpg

Udana prezentacja Terrablock

Tegoroczne targi ASIS w Dubaju odbyły się w dniach 16-18 lutego. Okazały się bardzo udane dla firmy Betafence. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo popularna wśród odwiedzających wystawa Terrablock. Wspomniane stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli znanych firm, m.in.:

  • Dyrektor Bezpieczeństwa z firmy Satorp (Saudi Aramco Total Refining and Petrochemical Company)

  • Dyrektor Zarządzający firmy Northrop Grumman

  • Dyrektor Regionalny z organizacji Save the Children

  • Wiceprezydent korporacji Futurenet Group

  • Asystentka Dyrektora Nigeryskich Portów.


Terrablock do zadań specjalnych

Duże zainteresowanie ogrodzeniem Terrablock wynika z jego specjalnych właściwości. Wysokie i sztywne panele są barierą trudną do pokonania. Za jego pomocą można zabezpieczać tereny o dużej powierzchni, oddalone od zabudowań. Idealnie sprawdzi się na placach budowy oraz terenach wymagających tymczasowej ochrony. Ogrodzenie Terrablock może posłużyć do ochrony terenów wojskowych oraz zabezpieczania granic. Jeden z przedstawicieli Betafence – firma Timothy Messelisa podczas wygłaszanej prezentacji wskazała dokładnie obszary do zastosowania paneli Terrablock:

  • zabezpieczenie pól naftowych w odległych lokalizacjach

  • skuteczna ochrona zapasów żywności i wyposażenia w obozach dla uchodźców

  • wysoko mobilne zabezpieczenie baz i przyczółków wojskowych

     

Niezawodny w każdych warunkach

W skład ogrodzenia Terrablock wchodzi 10 paneli Securifor 4D scalonych nierdzewnymi spiralami. Do wykonania Securifor 4D użyto grubych drutów o średnicy 4,00 mm. Dzięki naprzemiennemu zgrzewaniu otrzymuje się bardzo małe oczka (76x13mm). Ważną zaletą takiego rozwiązania jest szybkość montażu bez potrzeby użycia betonu, słupów oraz dużej ilości narzędzi. Całość prac rozpoczyna się od wykopania rowu za pomocą ciężkiego sprzętu. Następnie wkłada się Terrablock do zagłębienia i przysypuje wcześniej wybranym materiałem (bez znaczenia jest rodzaj podłoża). Tak zamocowane ogrodzenie może sięgać nawet 3,4 metra, stanowiąc barierę praktycznie nie do przejścia.

Powiązane produkty: