System Fortinet Super zabezpiecza lotnisko w Wilnie
dodano 09/11/2015

System Fortinet Super zabezpiecza lotnisko w Wilnie
Nasz nowoczesny system ogrodzeniowy Fortinet Super został wykorzystany do ochrony portu lotniczego w stolicy Litwy. Budowane w latach 2013-2014 zabezpieczenie rozciąga się na długości ponad 10 km.
/site_media/uploads/Realizacja_miedzynarodowe_lotnisko_wilno_Fortinet_Super/betafence_lotnisko_wilno_fortinet_super_dsc_0031.jpg /site_media/uploads/Realizacja_miedzynarodowe_lotnisko_wilno_Fortinet_Super/betafence_lotnisko_wilno_fortinet_super_dsc_0017.jpg /site_media/uploads/Realizacja_miedzynarodowe_lotnisko_wilno_Fortinet_Super/betafence_lotnisko_wilno_fortinet_super_dsc_0165.jpg /site_media/uploads/Realizacja_miedzynarodowe_lotnisko_wilno_Fortinet_Super/betafence_lotnisko_wilno_fortinet_super_dsc_0023.jpg /site_media/uploads/Realizacja_miedzynarodowe_lotnisko_wilno_Fortinet_Super/betafence_lotnisko_wilno_fortinet_super_dsc_0053.jpg /site_media/uploads/Realizacja_miedzynarodowe_lotnisko_wilno_Fortinet_Super/betafence_lotnisko_wilno_fortinet_super_dsc_0051.jpg

Zarządzający wileńskim lotniskiem, które od 1991 roku działa jako niezależna spółka, na wykonawcę zaplanowanych robót wybrali firmę Kauno Tiltai. Litwini do ogrodzenia 326 ha postanowili wykorzystać sprawdzone produkty Betafence.

 

Bezpieczny i niezawodny Fortinet Super

Zabezpieczenie portu lotniczego w Wilnie zostało wykonane z kompletnego systemu ogrodzeniowego Fortinet Super. Jego głównym elementem jest siatka zgrzewana o wysokości 1,8 m. Wykonano ją z ocynkowanego drutu, który połączono techniką zgrzewania, a następnie powleczono tworzywem sztucznym. Kwadratowe oczka siatki mają wymiary 5,08 x 5,08 cm.

Nasz system jest niezwykle wytrzymały nie tylko dzięki zastosowanym technikom powlekania, lecz także za sprawą trwałych słupów Bekaclip, z plastikowymi kapturkami i wyposażonymi w klipsy ze stali nierdzewnej. Potwierdzeniem jego niezawodności jest 20-letnia gwarancja.

Dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa system Fortinet Super został zwieńczony kolczastym drutem, który w praktyce uniemożliwia przedostanie się na teren lotniska.

Powiązane produkty: