Słupy B-Lux oświetlają szkołę w Crevalcore
dodano 16/05/2016

Słupy B-Lux oświetlają szkołę w Crevalcore
System ogrodzeniowy Nylofor 3D, wsparty na wyjątkowych świecących słupach B-Lux, ogradza nowoczesny kompleks położony we włoskim mieście Crevalcore.
/site_media/uploads/aktualnosc_slupy_b_lux_oswietlaja_szkole_w_Crevalcore/betafence-slup-ogrodzeniowy-b-lux_dsc9274.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_slupy_b_lux_oswietlaja_szkole_w_Crevalcore/betafence-slup-ogrodzeniowy-b-lux_dsc9311.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_slupy_b_lux_oswietlaja_szkole_w_Crevalcore/betafence-slup-ogrodzeniowy-b-lux_dsc9350.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_slupy_b_lux_oswietlaja_szkole_w_Crevalcore/betafence-slup-ogrodzeniowy-b-lux_dsc9320.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_slupy_b_lux_oswietlaja_szkole_w_Crevalcore/betafence-slup-ogrodzeniowy-b-lux_dsc9332.jpg

W 2012 roku region Emilia został nawiedzony przez trzęsienie ziemi, w wyniku którego zniszczeniu uległo wiele budynków. Poważnie naruszona została m.in. konstrukcja szkoły podstawowej i przedszkola mieszczących się w miejscowości Crevalcore, położonej niedaleko Bolonii.

Władze miasta zdecydowały się zbudować na tym terenie nowy, antysejsmiczny kompleks edukacyjny, składający się z budynków oraz ogrodu, w którym dzieci będą mogły się bawić i uczyć. Postanowiono, że cały obszar zostanie otoczony wytrzymałym ogrodzeniem, mającym za zadanie ochronę przed wtargnięciem niepowołanych osób.

 

Panele Nylofor 3D - trwałość i bezpieczeństwo

Wykonawcy ostatecznie wybrali system Nylofor 3D od Betafence, doskonale sprawdzony w ogradzaniu szkół i przedszkoli. W Crevalcore zbudowano ogrodzenie o łącznej długości 233 mb.

System został pokryty przez nowoczesne powłoki, zapewniające mu trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Zostały one wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie zawierają toksycznego kadmu i ołowiu. Dzięki temu są przyjazne dla dzieci i środowiska.

 

Słupy B-Lux

Szkielet konstrukcji stanowią słupy B-Lux, które wyróżniają się lampami zamontowanymi w dolnej części produktu. Oryginalne oświetlenie urokliwie wygląda po zmroku oraz zapewnia doskonałą widoczność.

Powiązane produkty: