Rozsuwane ogrodzenie dla stadionów
dodano 18/10/2012

Rozsuwane ogrodzenie dla stadionów
Rozsuwane ogrodzenie panelowe zostanie zaprezentowane przez włoski oddział firmy Betafence podczas najbliższych Targów Sportu w Ramini w dniach 26-28. października.
/site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/ogrodzenie_rozsuwane_vercell_web2.jpg /site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/betafence_rozsuwane_ogrodzenie_(102106s_1beka).jpg /site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/ogrodzenie_rozsuwane_800x600.jpg /site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/ogrodzenie_rozsuwane_431_800x600.jpg /site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/betafence_rozsuwane_ogrodzenie_(102109s_1beka).jpg /site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/ogrodzenie_rozsuwane_vercell_web1.jpg /site_media/uploads/Nylofor_2D_Super/betafence_rozsuwane_ogrodzenie_(102107s_1beka).jpg

Elevable fence, czyli rozsuwane ogrodzenie

Rozsuwane ogrodzenie (elevable fence) zostało opracowane wspólnie przez firmę Betafence i CONI dla celów stadionów sportowych. System składa się z paneli ogrodzeniowych Nylofor 2D Super, ocynkowanych ogniowo i standardowo powleczonych poliestrem w kolorze zielonym (RAL 6005).

 

Konstrukcja ogrodzenia

Dwa panele montuje się na tym samym słupie. Jeden ma wysokość 1,2 m, a drugi – 1,0 m. Dzięki temu powstaje solidne ogrodzenie o wysokości 1,2 m. Powinno być ono zlokalizowane wewnątrz stadionu, na granicy między widownią a boiskiem.

 

Ogrodzenie na czas pokoju i zamieszek

Wysokość paneli w stanie złożonym umożliwia wygodną obserwację meczu. W razie zamieszek na stadionie drugi panel o wysokości 1 m zostaje wysunięty do góry i zablokowany tak, że wysokość ogrodzenia zwiększa się do 2,2 m.

 

Elevable fence na YouTube

Firma Betafence przygotowała krótki filmik, prezentujący produkt, który dostępny jest na kanale betafencepolska na YouTube.

Powiązane produkty: