Przezroczyste ogrodzenia dla stadionów
dodano 21/09/2015

Przezroczyste ogrodzenia dla stadionów
Betafence oferuje szereg atrakcyjnych rozwiązań zabezpieczających obiekty sportowe. Wśród nich wyróżniają się nowe ogrodzenia przezroczyste.
/site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_114519s_1beka-800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_stadio_2_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_p8040121_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_264279_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_parapalloni-1_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_img_1124_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_ogrodzenia_wlochy_parapetto_magazine/betafence_parapetto_sansiro-008_800x600.jpg

Firma Betafence od lat jest partnerem Włoskiego Komitetu Olimpijskiego (CONI). Przygotowuje i udoskonala ogrodzenia dla wielu stadionów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Współpraca ta zaowocowała stworzeniem wielu skutecznych systemów zabezpieczających dla obiektów sportowych, które nie tylko chronią graczy i kibiców, lecz także zapewniają komfort rozgrywania zawodów. Wypracowane rozwiązania zostały przedstawione w katalogu "Betafence. Sport Solution".

Ogrodzenia rozsuwane

Pierwszym z nich jest ogrodzenie rozsuwane (ang. elevable fence), zbudowane z paneli Nylofor 2D Super. Dwa przęsła (jedno o wysokości 1,2 m, drugie – 1,0 m) montuje się na tych samych słupach. Standardowo ogrodzenie ma wysokość 1,2 m, co zapewnia komfort oglądania zawodów. W razie potrzeby można wysunąć drugi panel i zwiększyć wysokość systemu do 2,2 m.

Rozsuwane ogrodzenie Betafence Rozsuwane ogrodzenie Betafence

 

Przezroczyste panele ogrodzeniowe

Drugie z rozwiązań jest bardzo zbliżone do poprzedniego z tą różnicą, że do jego budowy wykorzystuje się przezroczyste panele, których wypełnienie wykonane jest z płyty z poliwęglanu. Umożliwiają one bezproblemowe śledzenie rozgrywki nawet po rozsunięciu paneli na wysokość 2,2 m. Jednocześnie chronią widzów przed lecącą w ich kierunku piłką.

Przezroczyste ogrodzenie dla stadionów - Betafence Przezroczyste ogrodzenie dla stadionów - Betafence

 

Maksymalna widoczność

Trzeci model ogrodzenia obiektów sportowych realizuje założenie "Stadion bez barier". Tworzą go nieruchome panele (ang. fixed parapet) o wysokości 1,2 m. Decydując się na to rozwiązanie można wybrać wersję zbudowaną z panelu Nylofor 2D lub przezroczystego poliwęglanu.

Przezroczyste ogrodzenie dla stadionów - Betafence

Powiązane produkty: