Przenośny wybieg dla koni z Tempofora
dodano 12/04/2011

Przenośny wybieg dla koni z Tempofora
Innowacyjny pomysł, szybki montaż i zapewnienie bezpieczeństwa w jednym.
/site_media/uploads/Aktualność_Przenośny_wybieg_dla_koni/5778777.jpg /site_media/uploads/Aktualność_Przenośny_wybieg_dla_koni/photo_3-1.jpg /site_media/uploads/Aktualność_Przenośny_wybieg_dla_koni/9006485.jpg /site_media/uploads/Aktualność_Przenośny_wybieg_dla_koni/photo_1-1.jpg /site_media/uploads/Aktualność_Przenośny_wybieg_dla_koni/dscf0908_800x600.jpg /site_media/uploads/Aktualność_Przenośny_wybieg_dla_koni/prototyp_800x600.jpg

Wykonanie nowatorskiego przenośnego wybiegu dla koni było możliwe dzięki połączeniu kilku elementów: produktu (przestawne panele Tempofor z firmy Betafence), wykonania (firma węgierska) oraz doświadczenia i wsparcia ze strony znanego trenera koni (Kata Pataky – węgieski isntruktor z firmy Monty Roberts).

Mobilny wybieg w kształcie koła może zostać zmontowany w kilka minut, jest łatwy w transporcie, nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania, a jego cena jest niższa niż tradycyjnych stałych wybiegów.

Monty Roberts – światowej sławy trener koni – większość swojej pracy z rumakami przeprowadza w okrągłych wybiegach. Jest to najbezpieczeniejsze rozwiązanie zarówno dla zwierząt, jak i dla ludzi – koniom zapewnia przestrzeń do ruchu, a trenerom – bliski kontakt z ujeżdżanymi zwierzętami.

Koncepcję okrągłego wybiegu Monty Roberts opracował już 40 lat temu. Elementy przenośne są również wykorzystywane do wykonywania załadunku koni na przyczepy wg znanej metody firmy Monty Roberts.

Główne zalety przenośnego okrągłego wybiegu dla koni:

•    Bezpieczna wysokość paneli (2 m), odpowiednie oczka siatki oraz średnica drutu
•    Wygodne do transportu na przyczepach dla koni  
•    Bezpieczne i stabilne bramy – otwieralne od środka
•    Lekkie elementy – jeden panel waży zaledwie 16 kg!
•    Szybki i łatwy proces montażu – rozłożenie wybiegu zabiera dwóm osobom około 20 min, złożenie - około 15 min
•    Świetnie nadają się również do przeprowadzenia załadunku koni na przyczepę wg metody Monthy Roberts

Powiązane produkty: