Prawa własności do systemu przeciwzderzeniowego
dodano 16/04/2015

Prawa własności do systemu przeciwzderzeniowego
Firma Betafence ogłosiła nabycie praw własności intelektualnej do linowego systemu przeciwzderzeniowego opracowanego i produkowanego dotąd przez Gibraltar US. Rozszerzenie linii produktów skierowanych do sektora ropy i gazu, elektrowni i obrony pozwoli Betafence zwiększyć swój zasięg w USA.
/site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_crbm50p1-2.jpg /site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_crbm50p1-3.jpg /site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_gibraltar_5_low.jpg /site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_gibraltar_4_low.jpg /site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_gibraltar_3_low.jpg /site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_gibraltar_2_low.jpg /site_media/uploads/Akualnosc_prawa_wlasnosci_do_systemu_przeciwzderzeniowego/betafence_bariery-przeciwzderzeniowe_gibraltar_1_low.jpg

Prawa własności do liniowych systemów przeciwzderzeniowych

Firma Betafence poinformowała, że nabyła od Gibraltar US prawa własności intelektualnej do linowego systemu przeciwzderzeniowego. Od tej chwili Betafence ma prawo także do wprowadzenia asortymentu na światowe rynki pod marką Gibraltar. Takie posunięcie umożliwi dalszy rozwój firmy w USA oraz uzupełnienie oferty dla sektorów gazu i ropy naftowej, obrony i energetyki.

 

Michele Volpi, dyrektor zarządzający Betafence uważa, że „opatentowana gama certyfikowanych i sprawdzonych produktów Gibraltar, obejmujących przeciwzderzeniowe ogrodzenia, szlabany i bramy to istotne uzupełnienie naszych rozwiązań w dziedzinie ochrony zewnętrznej. Produkty te stanowią uzupełnienie systemów kontroli dostępu, które nabyliśmy od SecureUSA w 2014 r. Pracując przez ostatnie 3 lata jako wyłączny dystrybutor produktów Gibraltar poza USA, rozwinęliśmy możliwości dostarczania kompleksowych rozwiązań w dziedzinie ochrony zewnętrznej dla ważnych projektów infrastruktury na wszystkich rynkach”.

 

Udany zakup

W skład nabytych praw wchodzą certyfikaty, patenty oraz wzory opracowane i zdobyte przez firmę Gibraltar US, a także prawa własności, tytuły i udziały w ogrodzeniach, szlabanach i bramach zabezpieczających przed niekontrolowanym wtargnięciem pojazdów.

 

– Dzięki owocnej współpracy trwającej od 2011 roku z przyjemnością ogłaszamy, że Betafence będzie kontynuować prace nad opartymi na linach stalowych ogrodzeniami, szlabanami i bramami. – komentuje transakcję Bill Neusch, prezes firmy Gibraltar US. – Z kolei Gibraltar skupi się na promocji swoich pozostałych produktów związanych z bezpieczeństwem.

Powiązane produkty: