Plac zabaw w Rzymie ochraniają panele Betafence
dodano 22/06/2015

Plac zabaw w Rzymie ochraniają panele Betafence
Bezpieczne dla dzieci ogrodzenie Betafence wykonane z paneli Nylofor 3D PRO zabezpiecza plac zabaw w Rzymie.
/site_media/uploads/Aktualnosc_plac_zabaw_w_rzymie_ochraniaja_panele_betafence_Nylofor_3D_PRO/betafence_plac-zabaw-rzym_nylofor-3d-pro_2689_1430138059.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_plac_zabaw_w_rzymie_ochraniaja_panele_betafence_Nylofor_3D_PRO/betafence_plac-zabaw-rzym_nylofor-3d-pro_2689_1430138069.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_plac_zabaw_w_rzymie_ochraniaja_panele_betafence_Nylofor_3D_PRO/betafence_plac-zabaw-rzym_nylofor-3d-pro_2689_1430138182.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_plac_zabaw_w_rzymie_ochraniaja_panele_betafence_Nylofor_3D_PRO/betafence_plac-zabaw-rzym_nylofor-3d-pro_2689_1430138046.jpg

Parco di Fumetti to świetnie zaplanowane miejsce odpoczynku dla mieszkańców Rzymu i turystów. Znajdują się tu atrakcje dla dorosłych i dzieci. Istotne było odpowiednie zabezpieczenie tego terenu. Ogrodzenie terenu miało dwa cele. Pierwszy to zapewnić ochronę i swobodę dzieciom w czasie dnia. Podczas gdy w nocy miało izolować przed niechcianymi aktami wandalizmu. 

Systemy ogrodzeniowe Betafence posiadają unijny certyfikat UNI EN 1176-1177 odnoszący się do projektowania oraz bezpieczeństwa na placach zabaw dla dzieci. Atest i doskonałe rekomendacje umożliwiły wygranie przetargu na wykonanie ogrodzenia w miejscu dziecięcej rozrywki.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Do wykonania ogrodzenia wykorzystaliśmy trwałe panele Nylofor 3D PRO, na które dajemy 10 lat gwarancji. Panele spełniają wytyczne zawarte w unijnym dokumencie UNI EN 1176-1177. W panelach Nylofor 3D PRO odległość pomiędzy szczeblami pionowymi wynosi aż 89 mm, co sprawia, że są absolutnie bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo zastosowana powłoka antykorozyjna pozbawiona jest metali ciężkich, takich jak ołów i kadm.

Montaż ogrodzenia przebiegł niezwykle szybko ze względu na słupy Bekafix, które nie wymagają stosowania dodatkowych obejm i złączek.

Parco di Fumetti

System ogrodzeniowy Betafence zamontowaliśmy w Parco di Fumetti – miejscu, które znajduje się w dzielnicy Rzymu Torrino Mezzacammino. Teren o powierzchni 450 tys. mkw oddano już do użytku publicznego. Można znaleźć tu rozmaite atrakcje. Pociechy mają do dyspozycji plac zabaw, natomiast dorośli teren do gimnastyki, tor łyżwiarski oraz ścieżki do biegania i do jazdy na rowerze.

 

Powiązane produkty: