Partnerzy Betafence w renesansowym zamku
dodano 11/04/2011

Partnerzy Betafence w renesansowym zamku
Ozdobna Sala Balowa na Zamku w Rydzynie gościła w tym roku najlepszych Dystrybutorów Betafence.
/site_media/uploads/Spotkanie_partnerów_Betafence/7.jpg /site_media/uploads/Spotkanie_partnerów_Betafence/1.jpg /site_media/uploads/Spotkanie_partnerów_Betafence/9.jpg

Ogromna budowla w stylu renesansowym, otoczona z wszystkich stron zamarzniętą fosą, a za nią rozległy park. Ciężkie drewniane drzwi wejściowe i Sala Balowa o wysokości 13 metrów. Biała Dama krążąca nocami po korytarzach i zastępy średniowiecznych rycerzy toczące bitwy o zwycięstwo. Tego wszystkiego mogli doświadczyć najlepsi polscy dystrybutorzy produktów Betafence, którzy przybyli na doroczny zjazd w dniach 3-5 marca 2011.

Spotykamy się co roku, by dzielić się wiedzą o najnowszych trendach i oczekiwaniach rynkowych nie tylko w zakresie ogrodzeń. Tym razem przede wszystkim dostrzegliśmy konieczność zmiany i nieustannego dostosowywania się do fluktuujących uwarunkowań rynkowych. Pokazaliśmy, jak Betafence planuje i zamierza wdrażać strategie ciągłego rozwoju.

Zaprosiliśmy również naszych Partnerów do pilotażowego projektu – Akademii Liderów Sprzedaży Betafence – który pomoże nam stać się lepszymi sprzedawcami, zmotywowanymi i gotowymi na nowe wyzwania.

Spotkanie zakończyło się wieczorem Wielkim Balem, pełnym aniołów i diabłów, a 2 wróżki przepowiadały nam przyszłość. Mamy nadzieję, że wszystkim nam obiecały wzrost sprzedaży produktów Betafence w 2011 roku.

Powiązane produkty: