Panele ogrodzeniowe Betafence ochraniają włoską szkołę
dodano 10/10/2014

Panele ogrodzeniowe Betafence ochraniają włoską szkołę
Ogrodzenie panelowe Nylofor 3D firmy Betafence zabezpiecza szkołę średnią w nowoczesnym kompleksie kulturalno-edukacyjnym we włoskim Riccione.
/site_media/uploads/Aktualnosci_ogrodzenie_szkoly_sredniej_riccione_nylofor_3d/betafence_panele_nylofor_3d_szkola_srednia_riccione_scuola_4.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_ogrodzenie_szkoly_sredniej_riccione_nylofor_3d/betafence_panele_nylofor_3d_szkola_srednia_riccione.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_ogrodzenie_szkoly_sredniej_riccione_nylofor_3d/betafence_panele_nylofor_3d_szkola_srednia_riccione_scuola_6.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_ogrodzenie_szkoly_sredniej_riccione_nylofor_3d/betafence_panele_nylofor_3d_szkola_srednia_riccione_scuola_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_ogrodzenie_szkoly_sredniej_riccione_nylofor_3d/betafence_panele_nylofor_3d_szkola_srednia_riccione_exfornace_4.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_ogrodzenie_szkoly_sredniej_riccione_nylofor_3d/betafence_panele_nylofor_3d_szkola_srednia_riccione_scuola_1.jpg

Z systemem Nylofor bezpieczniej

Wiele budynków użyteczności publicznej, w tym szkoły, wymagają odpowiedniego odgrodzenia, by zapobiec wejściu na ich teren osób niepowołanych. Wśród nich są szkoły, takie jak ta we włoskim Riccione, które ze względu na spokój i bezpieczeństwo uczniów wymagają szczególnej ochrony.

Firma Betafence, poproszona o wykonanie ogrodzenia budynku, zaproponowała użycie systemu Nylofor 3D. Gwarantuje on wysoką sztywność, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych powłok (warstw ocynku i świetnie kryjącej farby proszkowej) zapewnia wieloletnią trwałość.

 

Uroczyste otwarcie kompleksu kulturalno-edukacyjnego w Riccione

 

System został zamontowany na długości 200 metrów wokół szkoły. Składa się z paneli o wysokości 203 cm oraz trzech bram dla ruchu pieszego, wypełnionych panelami Nylofor, spójnymi z wzorem ogrodzenia. Przęsła zostały zainstalowane na słupach kwadratowych, dostosowanych do właściwości systemu.

 

Zielone panele wokół czerwonej szkoły

Nowoczesne centrum kulturalno-edukacyjne w Riccione, w którego skład wchodzi szkoła średnia, położona jest na terenie, na którym wcześniej stała zabytkowa cegielnia, działająca aż do 1970 roku.

Ogrodzenie włoskiej szkoły w Riccione


Przebudowując budynki postanowiono połączyć nowoczesne konstrukcje, które spełniają wszelkie wymogi ekologii oraz efektywności energetycznej, z nawiązującymi do przeszłości kształtami, materiałami i kolorystyką. Powstały proste, rzucające się w oko budowle, wykonane z czerwonej cegły.

Projektanci ogrodzenia postanowili ograniczyć ingerencję architektoniczną i zdecydowali się użyć zielonych paneli ogrodzeniowych, które wspaniale harmonizują z roślinnością wokół budynku szkoły i wpisują się w otaczający ją krajobraz.

Powiązane produkty: