Panele i bramy Horizen – absolutna nowość w ofercie Betafence!
dodano 31/08/2015

Panele i bramy Horizen – absolutna nowość w ofercie Betafence!
Ogrodzenia o wypełnieniu poziomym i dopasowane do nich furtki oraz bramy wjazdowe to prawdziwa nowość w naszej ofercie. Połączyliśmy modny design z bezpieczeństwem, uzyskując rozwiązanie dostępne w przystępnej cenie, które na pewno pokochacie. Poznajcie system ogrodzeniowy Horizen.
/site_media/uploads/Horizen_panele/a02_1917.jpg /site_media/uploads/Horizen_panele/betafence-horizen-panel.jpg /site_media/uploads/Horizen_panele/a02_1919.jpg /site_media/uploads/Horizen_bramy_przesuwne/betafence-horizen-brama-przesuwna.jpg /site_media/uploads/Horizen_bramy_przesuwne/betafence_brama-przesuwna-horizen_a02_1960.jpg /site_media/uploads/Horizen_bramy_przesuwne/betafence_brama-przesuwna-horizen_a02_1941.jpg /site_media/uploads/Horizen_bramy_skrzydlowe/furtka-oszparowana.jpg /site_media/uploads/Horizen_bramy_skrzydlowe/brama-2-2-oszparowana.jpg /site_media/uploads/Horizen_bramy_skrzydlowe/betafence_horizen-brama-dwuskrzydlowa.jpg

Spójny system ogrodzeniowy

Modne, eleganckie, nowoczesne – takie są panele i bramy z naszej najnowszej linii Horizen. Stworzyliśmy je, odpowiadając na aktualne trendy rynkowe.

Horyzontalne rozmieszczenie szczebli wypełnienia nie tylko wspaniale wygląda, ale także zapewnia poczucie prywatności na własnej posesji, ponieważ przezierność systemu jest bardzo niewielka.

Mamy w zwyczaju dostarczać kompletne systemy ogrodzeniowe. Nie inaczej zrobiliśmy w przypadku linii Horizen. W skład systemu wchodzą:

  • panele ogrodzeniowe
  • furtki
  • bramy dwuskrzydłowe
  • bramy przesuwne
  • słupy kwadratowe dedykowane systemowi Horizen
  • oraz odpowiednie akcesoria montażowe

Co więcej wszystkie elementy tego systemu dostępne są w takich samych wysokościach. W efekcie ogrodzenie tworzy równą linię.

 

Panele Horizen

 

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Chociaż ogrodzenia o wypełnieniu poziomym niewątpliwie są urokliwe, to wielu producentów zapomina o funkcji bezpieczeństwa. Oferująwięc ogrodzenia będące swoistą drabinką dla złodzieja lub innych niepożądanych osób.

Nasze panele i bramyHorizen mają wypełnienie horyzontalne, gdzie odległość pomiędzy poziomymi szczeblami wynosi zaledwie 15 mm. To zbyt mało, żeby wcisnąć między nie but lub palce dorosłego człowieka. Dzięki temu Horizen to bezpieczne rozwiązanie dla domu i rodziny.

 

Do wyboru – do koloru

Jakość to dla nas istotna wartość. Dlatego system ogrodzeń Horizen przygotowaliśmy starannie, zabezpieczając go przed korozją i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wszystkie elementy: panele, furtki, bramy i słupy są stalowe, ocynkowane i malowane proszkowo.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne upodobania odnośnie kolorów. W standardowej wersji Horizen można zamówić 1 z 5 różnych kolorów, dodatkowo w ofercie jest 10 kolorów niestandardowych. A jeśli i one nie spotkają się z uznaniem inwestora, można zamówić system w dowolnym kolorze z palety RAL.

Co więcej całe ogrodzenie Horizen można zamówić w aż 10 wysokościach. Poszczególne elementy mają następujące wymiary, które po zamontowaniu na słupach dają efekt równej linii:

  • Panele: szer. 2400 mm, wys.1085-1940 mm;
  • Furtki: szer. 1130 i 1330 mm,wys. 1085-1940 mm;
  • Bramy dwuskrzydłowe: szer. 4030, 4530 i 5030 mm,wys. 1085-1940 mm;
  • Bramy przesuwne: szer. 4000, 4500 i 5000 mm,wys. 1050-1905 mm.

Furtki dostępne są w wersji manualnej i z elektrozaczepem, a bramy dwuskrzydłowe i przesuwne w wersji manualnej oraz przygotowanej pod automatykę.

 

Montaż – każdy sobie z nim poradzi

Horizen to system, który każdy zmontuje samodzielnie bez większych problemów. To dlatego, że wszystkie elementy są fabrycznie wstępnie przygotowane do montażu, posiadają odpowiednie nawierty, a ilość akcesoriów do instalacji ograniczyliśmy do niezbędnego minimum.

Panele łączy się ze słupami w tylko dwóch miejscach na stronę bez konieczności używania elektronarzędzi. Furtki i bramy montuje się do słupów za pomocą specjalnych cienkich słupów dystansowych.

W ofercie mamy też słupy narożne i specjalne złączki, dzięki którym ogrodzenie można stawiać pod dowolnym kątem – nie tylko prostym, ale także ostrym i rozwartym.

 

Jeśli cenisz design, jakość i bezpieczeństwo, Horizen na pewno przypadnie Ci do gustu.

Powiązane produkty: