Oświetlenie w ogrodzeniu
dodano 16/06/2014

Oświetlenie w ogrodzeniu
Zupełnie nowy słup ogrodzeniowy B-Lux powstał dzięki współpracy dwóch firm: Betafence i RIGO. Jego unikatowość polega na konstrukcji posiadającej otwór, z którego emitowane jest źródło światła (LED). Montaż paneli Securifor i Zenturo na słupach B-Lux jest łatwy i nie wymaga dodatkowych akcesoriów. Słup dostępny jest w czterech rodzajach powłok i w różnych wysokościach. Produkt został objęty patentem.
/site_media/uploads/Aktualnosc_owietlenie_w_ogrodzeniu_slup_B_Lux/slup_b-lux_securifor_3.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_owietlenie_w_ogrodzeniu_slup_B_Lux/slup_b-lux_securifor_cam_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_owietlenie_w_ogrodzeniu_slup_B_Lux/slup_b-lux_zenturo_secure_1.jpg

Nie tylko słup

Dotychczas słupy ogrodzeniowe pełniły jedynie rolę praktyczną – miały zapewnić możliwość zamontowania paneli lub siatki dookoła posiadłości. W wyniku współpracy włoskiego oddziału Betafence z atelier projektowym RIGO z Padwy, słup zyskał dodatkowy atut dekoracyjny. Wewnątrz umieszczono oświetlenie, dzięki czemu w nocy ogrodzenie prezentuje się zjawiskowo. Słupy B-Lux dostępne są obecnie jedynie we Włoszech.

 

Oświetli Ci drogę

Słup B-Lux wyposażony jest w dolnej części w system oświetleniowy skierowany na zewnątrz ogrodzenia. Kształt światła wydostający się ze słupów dostępny jest w trzech opcjach: okrągłej, kwadratowej, prostokątnej. Wykorzystany rozpraszacz światła wykonano w technologii LED, zgodny z normą EN 60598-1. Produkt Betafence objęty jest patentem. Montaż z panelami Securifor oraz Zenturo pozbawiony jest konieczności zastosowania dodatkowych akcesoriów.

Słup B-Lux z okrągłym otworem Słup B-Lux z kwadratowym otworem Słup B-Lux z prostokątnym otworem


Triumfalny łuk

Słup o wymiarach 40 x 60 x 2 mm wyposażony jest w listwę zewnętrzną, która formuje w górnej części przykrycie w postaci łuku. Produkt dostępny jest w czterech wysokościach:

  • 105,5 cm
  • 131,5 cm
  • 161,5 cm
  • 181,5 cm

 

Rodzaje powłok dla słupów B-Lux:

Stal nierdzewna Inox

Stal nierdzewna Inox

Stal cynkowana RAL 6005

Stal cynkowana RAL6005

Stal corten

Stal corten

Drewno

Drewno

Stal nierdzewna Inox Stal cynkowana RAL6005 Stal corten Drewno
Powiązane produkty: