Ogrodziliśmy prywatne przedszkole w Rzymie
dodano 08/08/2014

Ogrodziliśmy prywatne przedszkole w Rzymie
Włoski oddział Betafence wprowadził na rynek opatentowany system ogrodzeniowy Palladio. Rozwiązanie spełnia wytyczne ogrodzeń przeznaczonych dla dzieci. Palladio nie tylko zabezpiecza teren, ale także odznacza się niezwykłą estetyką. Czarne, eleganckie panele chronią już podopiecznych prywatnego przedszkola w Rzymie.
/site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_2.jpg /site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_1.jpg /site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_3.jpg /site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_5.jpg /site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_7.jpg /site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_6.jpg /site_media/uploads/Aktualosc_Ogrodzilismy_prywatne_przedszkole_w_Rzymie_Palladio/betafence_palladio_4.jpg

Bezpieczeństwo dzieci we Włoszech

We Włoszech nie obwiązują wytyczne, mówiące o tym, jakie mają być ogrodzenia miejsc, gdzie przebywają dzieci. Mimo tego Włosi przestrzegają trzech fundamentalnych zasad:

  • z ogrodzenia nie mogą wystawać żadne elementy, o które dzieci mogłyby się skaleczyć,

  • wykonanie paneli powinno zniechęcać dzieci do wspinaczki,

  • odległość pomiędzy prętami musi być tak mała, aby dzieci nie zmieściły między nimi głowy.

Nowy system Palladio firmy Betafence wykonany z paneli ogrodzeniowych spełnia wszystkie te kryteria.

 

Ogrodzenie wokół miejsc takich jak przedszkole czy plac zabaw przede wszystkim musi chronić podopiecznych. Jednak jego wygląd także ma znaczenie, ponieważ sprawia, że dzieci czują się za nim komfortowo. Bezpieczeństwo oraz elegancję łączy w sobie nowe ogrodzenie Palladio. 

 

Tegoroczne nowinki ogrodzeniowe

Oddział Betafence w Tortoreto opracował i wypuścił na rynek włoski system ogrodzeniowy Palladio posiadający znak patentowy. System składa się z paneli, słupów i bram, produkowany jest w kolorze czarnym oraz szarym. Panele o szerokości 2 m dostępne są w trzech różnych wysokościach: 0,96 m, 1,16 m i 1,46 m, natomiast słupy: 1,5 m, 1,7 m i 2,0 m. Do ogrodzenia Palladio można wybrać jedną z bram:

  • jednoskrzydłowych o szerokości 1,36 m

  • dwuskrzydłowych o szerokości 3,45 m

  • przesuwnych o świetle wjazdu: 3,0 m, 4,0 m lub 5,5 m.

 

System Palladio chroni rzymskie przedszkole

Ogrodzenie o łącznej długości 60 m zamontowano wokół placu zabaw przy prywatnym przedszkolu w Rzymie. Do ogrodzenia obiektu wykorzystano system Palladio, którego czarne panele (RAL 9005) osadzono na prostokątnych słupach. Na betonowych murkach zamontowano niektóre słupy. Przy wejściu na plac zabaw ustawiono dwie bramy Palladio wyposażone w zamki. Wypełnia je lakierowana blacha w kolorze jasnego drewna.

Powiązane produkty: