Ogrodzenie szkoły dla dziewcząt w RPA
dodano 16/05/2014

Ogrodzenie szkoły dla dziewcząt w RPA
Ogrodzenie Betaview zamontowane wokół szkoły w Cape Town zapewnia pełną ochronę uczących się tu dzieci. Wąskie oczka w panelach zachowują przezierność ogrodzenia, uniemożliwiając wspinanie się po nim. Brak wystających i ostrych elementów sprawia, że żadnen z uczniów się o nie nie skaleczy.
/site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenie_szkoly_dla_dziewczat_w_RPA/szkola_w_rpa_betaview_bekafix_super_secure_3.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenie_szkoly_dla_dziewczat_w_RPA/szkola_w_rpa_betaview_bekafix_super_secure_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenie_szkoly_dla_dziewczat_w_RPA/szkola_w_rpa_betaview_bekafix_super_secure_4.jpg

Betaview zabezpiecza szkołę dla dziewcząt w RPA

Szkoła Sans Souci Girls High School w Newlands w RPA została na długości 250 metrów ogrodzona systemem Betaview. Panele zostały osadzone na słupach stalowych Bekafix, zamontowanych na betonowym murku o wysokości 0,70 m. Przezierne ogrodzenie zapewnia bardzo dobrą widoczność budynków, zachowując pełne zabezpieczenie.

 

Pełne zabezpieczenie

Ochronę uczniów na najwyższym poziomie zapewnia stworzony niedawno w Betafence system ogrodzeniowy Betaview. Ogrodzenie składa się z przęseł paneli typu high security i specjalnych słupów stalowych, które umożliwiają łatwy montaż. Całość systemu jest bardzo dobrze zabezpieczona przed korozją. Rozwiązanie uwzględnia pomysłowość dzieci w pokonywaniu przeszkód, będąc jednocześnie bezpieczne dla najmłodszych.

Wąskie oczka paneli Securifor 3D odbierają możliwość wspinaczki oraz wsadzania palców w ogrodzenie, pozostają jednak w pełni przezierne. Zabezpieczeniem usztywniającym panele są trójwymiarowe poziome przegięcia. Konstrukcję systemu Betaview wzmacniają dodatkowo stalowe słupy Bekafix Super Secure w kształcie litery H. Ogrodzenie na całej linii nie ma wystających, ostrych elementów, które mogłyby zranić dzieci.

 

Ogrodzenie przyjazne dzieciom

Ostro zakończone panele, choć mogą być niezawodnym zabezpieczeniem przeciwko intruzom, niekoniecznie sprawdzą się przy dzieciach. Natomiast zbyt szerokie rozstawienie prętów umożliwia najmłodszym wsadzenie stóp w duże oczka i wspinanie się po ogrodzeniu. Kolejne rozwiązanie –w postaci betonowej zapory uniemożliwia monitoring terenu, tworząc przy tym od wewnątrz uczucie osaczenia. W Betaview udało się uniknąć tego typu podstawowych błędów konstrukcyjnych i stworzyć produkt idealny do zabezpieczania terenów, na których przebywają dzieci.

Powiązane produkty: