Ogrodzenie panelowe wokół stadionu w Mouscron
dodano 10/01/2014

Ogrodzenie panelowe wokół stadionu w Mouscron
1,3 km paneli ogrodzeniowych firmy Betafence ochrania tor lekkoatletyczny i jeździecki w belgijskim miasteczku Mouscron.

 

Panele ogrodzeniowe wokół obiektów sportowych w Mouscron


Infrastruktura sportowa

Mouscron to niewielkie miasto flamandzkie, posiadające tradycje tekstylne. Zlokalizowane jest w Belgii, 10 km od francuskiego Lille. Chociaż mieszka w nim zaledwie 52 tys. osób, znajduje się tu pokaźnie rozwinięta infrastruktura sportowa, w tym stadion piłki nożnej, stadion do uprawiania dyscyplin lekkoatletycznych z bieżnią, a także centrum jeździeckie.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dla wymienionych obiektów władze miasta postanowiły ogrodzić je profesjonalnymi panelami firmy Betafence.

 

Ekonomiczne ogrodzenie

Ponieważ obwód terenu wynosi 1,3 km poszukiwane było rozwiązanie możliwie ekonomiczne. Dlatego zamiast standardowych paneli o szerokości 2,5 m, wykorzystano panele Nylofor 3-M o szerokości 3,0 m. W ten sposób nie tylko trzeba było zakupić mniej paneli, ale także zaoszczędzono na ilości słupów.

Panele są wysokie na 2,0 m. zamontowano je za pomocą stalowych złączek na specjalnie profilowanych słupach stalowych Bekafix.


13 bram do sportu

Na ogrodzeniu zainstalowano 13 bram i furtek, wypełnionych panelem Nylofor 3-M, dzięki czemu skrzydła wizualnie współgrają z resztą ogrodzenia. Cały system (panele, bramy i słupy) został pomalowany proszkiem poliestrowym o właściwościach antykorozyjnych w modnym i eleganckim kolorze szarego antracytu (BF7016M) wg projektu architekta Desneulin.

Powiązane produkty: