Ogrodzenie panelowe włoskiej winnicy
dodano 22/01/2014

Ogrodzenie panelowe włoskiej winnicy
Nowoczesny budynek Natale Verga w Lombardii otoczono ogrodzeniem panelowym Nylofor 2D, które odznacza się trwałością i wysokim stopniem bezpieczeństwa.
/site_media/uploads/Aktualnosci_panele_nylofor_2d_winnica_verga/ogrodzenie_panelowe_winnica_wlochy.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_panele_nylofor_2d_winnica_verga/ogrodzenie_panelowe_winnica_wlochy_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_panele_nylofor_2d_winnica_verga/fabryka_winnica_verga.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_panele_nylofor_2d_winnica_verga/winnica_verga_logo.jpg

Nowa karta historii

Założona w 1895 roku w mieście Cermenate winnica Natale Verga może pochwalić się nowym budynkiem. Oficjalne otwarcie nastąpiło 6 września 2013 roku. Jak przystało na sławnego producenta win projekt inwestycji musiał się wyróżniać niekonwencjonalnością. Z połączenia architektonicznej surowości i śmiałych kształtów powstała nowatorska winnica.  W budynku o łącznej powierzchni 30 tys. m2  na uwagę zasługują rzędy kadzi, nad którymi rozpościera się oszklona powierzchnia. Swoista gra świateł odbywająca się nad nimi nie może jednak przysłonić  ogromnego potencjału produkcyjnego, który wynosi aż 40 tys. hektolitrów wina.

Znane wino pod dobrą ochroną

Sekretna formuła tworzenia znakomitych win jest teraz bezpieczna dzięki Betafence. Solidny system ogrodzenia panelowego Nylofor 2D otacza budynek winnicy. Wysoka wytrzymałość paneli uzyskana została dzięki zastosowaniu ciężkiej zgrzewanej siatki o podwójnych poziomych drutach. Wysokie na 1,43 m panele ogrodzeniowe umocowano na prostokątnych słupach, które wcześniej zostały osadzone w betonowej podmurówce.

Fabryka Winnicy Verga


Idąca z duchem czasu…

Firma Natale Verga z prawie studwudziestoletnią historią znakomicie odnajduje się we współczesnych czasach, nie zapominając jednocześnie o swoim rzemiośle i tradycji rodzinnej. Doskonałym tego przykładem jest nowa winnica, łącząca funkcjonalność i nowoczesny design. Duże modułowe okna idealnie współgrają z fasadą budynku, opierającą się na szarych i rdzawych kontrastach. We wnętrzu znajdują się trzy zautomatyzowane linie do butelkowania, dzięki nim co godzinę taśmę opuszcza 25 tys. standardowych butelek oraz 2 tys. o pojemności 3 do 5 litrów.

Powiązane produkty: