Ogrodzenie fabryki wyrobów z forniru
dodano 09/09/2013

Ogrodzenie fabryki wyrobów z forniru
Panele ogrodzeniowe Nylofor 2D oraz automatyczne bramy przesuwne Robusta chronią dostępu na teren fabryki firmy Decospan w Menen (Belgia).
/site_media/uploads/Aktualnosci_fabryka_decospan_nylofor_2d_robusta_samonosna_plasitor/betafence_decospan_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_fabryka_decospan_nylofor_2d_robusta_samonosna_plasitor/brama_przesuwna_robusta_pict1895_800x600.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_fabryka_decospan_nylofor_2d_robusta_samonosna_plasitor/betafence_decospan_1.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_fabryka_decospan_nylofor_2d_robusta_samonosna_plasitor/betafence_decospan_3.jpg

Ogrodzenia i bramy 

Dla dużych zakładów przemysłowych najważniejsze kwestie związane z pełną i skuteczną ochroną to:

  • Ochrona zewnętrza – której istotnym elementem jest odpowiednie ogrodzenie, utrudniające osobom niepożądanym wtargnięcie na terenu zakładu
  • Kontrola dostępu – dla której kluczowe są skuteczne bramy wjazdowe, szlabany, kołowroty, umożliwiające kontrolę przepływu osób i pojazdów 


Ogrodzenie wysokiej klasy 

Do ogrodzenia fabryki wyrobów z forniru w miejscowości Menen w Belgii zostały wybrane rozwiązanie firmy Betafence. Tyły zakładu produkcyjnego ogrodzono siatką Plasitor o romboidalnych oczkach. Dzięki zastosowanej powłoce PVC siatka jest odporna na odkształcenia i korozję. 

Front fabryki został zabezpieczony panelami ogrodzeniowymi Nylofor 2D, zamontowanymi na prostokątnych słupach stalowych. Druty paneli są zgrzewane na przecięciach, co zapewnia im sztywność, prosta forma wpływa również na elegancki wygląd.

 

Bramy przesuwne dla kontroli wchodzących 

Wstępu na teren zakładu Decospan chronią samonośne bramy przesuwne Robusta wyposażone w automatykę Bekamatic. Ich ramy wypełniono panelem zgrzewanym Nylofor 2D, dlatego idealnie komponują się z frontem ogrodzenia. Za bramami zainstalowano automatyczne barierki, kontrolujące przepływ pieszych i pojazdów w momencie, gdy bramy przesuwne są otwarte. Takie rozwiązanie sprawia, że każda osoba wkraczająca na teren fabryki musi się zarejestrować w recepcji.

 

Firma Decospan w kilku słowach 

Założona w 1978 roku przez Urbaina Desmet firma Decospan dziś może się pochwalić placówkami w 7 krajach. Centrala mieści się w Belgii, natomiast oddziały w: Niemczech, Anglii, Irlandii, Francji, Republice Czeskiej i Chorwacji. Firma wyrabia swoje produkty z forniru, czyli cienkich płatów drewna, z których powstają przede wszystkim panele podłogowe, panele ścienne i okleiny. 

Firma Decospan ceni sobie wysoką jakość oferowanych produktów. Wykazuje się także dbałością o środowisko naturalne – korzysta z energii wiatrowej i słonecznej. Jej motto brzmi: „Naszą pasją jest fornir”.

Przykładowe wyroby w aranżacjach można obejrzeć na zdjęciach poniżej:

 

Panele z forniru

Produkty Decospan 

Wyroby z forniru
 

Powiązane produkty: