Ogrodzenie Betafence zabezpiecza stadion olimpijski w San Marino
dodano 18/07/2013

Ogrodzenie Betafence zabezpiecza stadion olimpijski w San Marino
Betonowo-stalowe moduły ogrodzeniowe i bramy skrzydłowe firmy Betafence zabezpieczają wejścia i zaplecze stadionu Serravalle w San Marino. To jeden z elementów przygotowania obiektu do wydarzeń związanych z MS w Piłce Nożnej w 2014 r.
/site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/stadium-san-marino_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/san_marino_publifor_nylofor_2ds_021.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/san_marino_publifor_nylofor_2ds_018.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/san_marino_publifor_nylofor_2ds_009.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/stadium-san_marino_1.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/san_marino_publifor_nylofor_2ds_025.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_san_marino_publifor_nylofor_2ds/san_marino_publifor_nylofor_2ds_020.jpg

Przygotowania przed MS 2014

Mecz kwalifikacyjny do MS w Piłce Nożnej w Brazylii 2014 między reprezentacjami San Marino i Anglii odbędzie się w marcu przyszłego roku na stadionie Serravalle. W ramach przygotowań do wydarzenia władze obiektu m.in. zaimplementowały murawę nowego typu oraz postawiły ogrodzenie, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie obiektu.

 

Football Green Live – nowa, lepsza murawa

Już w 2009 r. na stadionie dokonano prac renowacyjnych. Najważniejszym ich elementem było położenie nowej murawy Football Green Live, która wzmocni boisko i ułatwi poruszanie się piłki po nawierzchni. Trawa składa się w większości z trawy naturalnej z dopełnieniem w postaci trawy syntetycznej.

 

Z Betafence od lat

Do zabezpieczenia wejść na stadion Federacja Piłki Nożnej Republiki San Marino wybrała ogrodzenia Betafence, produkowane we włoskim oddziale firmy. Betafence i CONI współpracują razem od lat. Betafence dostarcza sprawdzone ogrodzenia dla obiektów sportowych we Włoszech, spełniające normy włoskie i europejskie.

 

Wejść na stadion strzeże Publifor

Zaplecze stadionu oraz wejścia dla kibiców zostały ogrodzone systemem paneli Publifor oraz bram skrzydłowych. Publifory składają się z metalowych podstaw wypełnionych betonem. Na nich osadza się ramy z profili kwadratowych, do których z dwóch stron za pomocą złączek z tworzywa sztucznego mocuje się panele Nylofor 2D Super. Panele zostały pomalowane czarnym proszkiem poliestrowym, natomiast betonowe podstawy mają kolor szary.

Do konstrukcji z Publiforów dołączono 5 żółtych bram jedno- i dwuskrzydłowych, których ramy zostały wypełnione panelami Nylofor 2D Super.

 

Największy stadion w San Marino

Stadion olimpijski w mieście Serravalle to wielofunkcyjny obiekt. Otwarty w 1970 roku jest do dziś największym obiektem piłkarskim w Republice San Marino. Na jego murawie rozgrywane są mecze reprezentacji San Marino i San Marino Calcio. Boisko ma wymiary 105x75 m, a na trybunach wystarczy miejsca dla 7 tys. kibiców. Trybuny są zlokalizowane przy dwóch dłuższych bokach boiska. Istnienie możliwość zadaszenia obiektu.

Stadion olimpijski w San Marino

Powiązane produkty: