Ogrodzenie Betafence przy Narodowym Pałacu Kultury w Sofii
dodano 19/10/2015

Ogrodzenie Betafence przy Narodowym Pałacu Kultury  w Sofii
1600 przenośnych paneli tymczasowych Tempofor posłuży do zabezpieczenia przebudowy terenu wokół Narodowego Pałacu Kultury (NDK) w stolicy Bułgarii. Koszt inwestycji wyniesie 7 mln euro.
/site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-11_mobile_fence_ndk.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-07_mobile_fence_ndk.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-12.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-01_mobile_fence_ndk.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-02_mobile_fence_ndk.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-10_mobile_fence_ndk.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-10.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_narodowy_palac_kultury_sofia_tempofor/betafence-narodowy-palac-kultury-sofia-temporof-04.jpg

Nasze ogrodzenia zostały wybrane przez głównego wykonawcę prac, które już wkrótce rozpoczną się przy NDK Sofia. Do odpowiedniej ochrony i odgrodzenia placu budowy zostanie użyte 1600 przenośnych paneli tymczasowych Tempofor F2 o łącznej długości 4000 m.

Decydującą przewagą okazała się atrakcyjna cena systemu oraz szybka realizacja dostawy pierwszych 3 km ogrodzenia. To dla nas duży sukces i możliwość wypromowania produktów firmy w Bułgarii.

 

Reprezentacyjny park

Narodowy Pałac Kultury to budynek położony w samym sercu miasta, będący jednym z jego wizytówek. Zarządzona przebudowa dotyczyć będzie parku, który powstanie wokół pałacu.

W ramach inwestycji zasadzonych zostanie 1855 drzew, 15 647 krzewów oraz 17 800 wieloletnich kwiatów. Z kolei rośliny sezonowe zajmą powierzchnię 4269 m2. Oprócz tego planowana jest wymiana chodników i oświetlenia, jak również przebudowa fontanny. Wartość inwestycji szacuje się na 7 mln euro.

Powiązane produkty: