Ogrodzenie Barofor Square w niemieckim porcie
dodano 10/02/2016

Ogrodzenie Barofor Square w niemieckim porcie
W położonym na północy Niemiec porcie Sassnitz wykorzystano system Barofor Square. Ogrodzenie o długości 250 m pomaga skuteczniej kierować ruchem osób znajdujących się na terenie obiektu.
/site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-stvgr_03.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-2685_1427359415.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-stvgr_04.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-2685_1427359477.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-2685_1427359216.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-10020-stavanger-port.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-2685_1427359375.jpg /site_media/uploads/aktualnosc_ogrodzenie_Barofor_Square_niemiecki_port/betafence-ogrodzenie-barofor-square-niemiecki-port-stvgr_02.jpg

Sassnitz to port mieszczący się w północno-wschodniej części wyspy Rugia. Jest częstym miejscem wizyt turystów pływających promami po Morzu Bałtyckim. W 2014 roku port przeszedł gruntowną modernizację, w ramach której m.in. przebudowano nabrzeże.

 

Barofor dla bezpieczeństwa i komfortu

W czasie prac zdecydowano się także na zbudowanie nowego ogrodzenia na nabrzeżu. Postawiono na system Barofor Square, który nie tylko skutecznie chroni port Sassnitz, lecz także ułatwia kierowanie ruchem pasażerskim.

W sumie zainstalowano 250 m paneli ogrodzeniowych o wysokości 2 m, umieszczonych na słupach kwadratowych. System uzupełniono bramą dwuskrzydłową Barofor Square. Całość wykonano w kolorze szarym, doskonale współgrającym z infrastrukturą portu.

 

Sprawdzone rozwiązanie

System Barofor Square od Betafence od lat sprawdza się przy podobnych inwestycjach. W 2012 roku wykorzystano go w norweskim porcie Stavanger, by zabezpieczyć jego teren oraz pomóc w obsłudze pasażerów.

Powiązane produkty: