Ogrodzenia Betafence w Afryce
dodano 07/04/2014

Ogrodzenia Betafence w Afryce
System Betaview firmy Betafence został wykorzystany przy ogrodzeniu salonów samochodowych w Afryce. Sztywne i wytrzymale panele skutecznie ochronią zabezpieczony teren, umożliwiając oglądanie ekspozycji z zewnątrz.
/site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_5.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_nylofor_3m_mitsubishi_east_london.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_9.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_8.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_6.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_3.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_nylofor_3m_jeep_east_london.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_4.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_ogrodzenia_Betafence_w_Afryce_system_betaview/ogrodzenia_betafence_w_afryce_salony_samochodowe_system_betaview_porters_auto_7.jpg

Ekspozycja na widoku

Budowane na całym świecie salony samochodowe mają za zadanie przyciągać wzrok klienta swoją estetyką oraz wystawianymi samochodami. Pojawia się tutaj dylemat jak wyeksponować odpowiednio asortyment, zachowując należyte normy bezpieczeństwa. Stosowanie ciężkich betonowych ogrodzeń skutecznie chroni samochody, ale uniemożliwia zainteresowanie ekspozycją. Idealne rozwiązanie zaoferowała firma Betafence, konstruując ogrodzenia trwałe i zarazem transparentne.

 

Wybierz swoje ogrodzenie

W przypadku kiedy salon znajduje się w miejscu nienarażonym na częste kradzieże, do ogrodzenia ekspozycji samochodów idealnie nadają się panele Nylofor 3D. Duża odporność ogrodzenia na zniekształcenie i uszkodzenia uzyskiwana jest dzięki wytrzymałym drutom oraz poziomym przegięciom 3D. Duże oczka 200x50 mm zapewniają przezierność paneli.

W miejscach szczególnie niebezpiecznych takich jak RPA warto wykorzystać system ogrodzeniowy Betaview. Niewielkie oczka paneli Securifor 3D uniemożliwiają wspinanie się po ogrodzeniu. Dodatkowe usztywnienie paneli zapewniają poziome trójwymiarowe przegięcia. Dzięki przezierności sytemu Betaview samochody są w pełni widoczne dla potencjalnego klienta.

 

Ogrodzone salony samochodowe w RPA

Ogrodzenie Betafence zostało wykorzystane do zabezpieczenie dwóch salonów Grupy Samochodowej Porters (Ford i Mazda) w Kapsztadzie. W konstrukcji wykorzystano system panelowy Nylofor Medium, jego wysokość to 2,0 m. Przy pomocy złączek zainstalowano zielone panele na kwadratowych słupach.

Do ogrodzenia salonu Toyoty w RPA – głównie ze względów bezpieczeństwa – wykorzystano system Betaview. Stalowe złączki posłużyły do zamontowania paneli na stalowych słupach Bekafix Super. Powłoka antykorozyjna w kolorze antracytu metalizowanego nadaje całości eleganckiego charakteru.

Powiązane produkty: