Ogrodzenia Betafence na targach w Norymberdze
dodano 17/02/2014

Ogrodzenia Betafence na targach w Norymberdze
Norymberskie targi Perimeter Protection z 14-16 stycznia były okazją do promowania bezpiecznych ogrodzeń z paneli i siatek firmy Betafence.
/site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_9.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_3.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_7.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_5.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_4.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_8.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_targi_norymberga_2014/betafence_targi_norymberga_6.jpg

Zabezpieczenia na miarę nowych technologii

W dniach 14-16 stycznia w jednym z największych obiektów Europy w Norymberdze zostały zorganizowane targi Perimeter Protection. Oferta 90 wystawców z Niemiec i z zagranicy przyciągnęła licznych architektów oraz specjalistów od zabezpieczeń. Targi były okazją do spotkania czołowych producentów bram, ogrodzeń, okien, rolet i drzwi. Każdy z wystawców miał możliwość zaprezentowania swoich najnowszych technologii i systemów zabezpieczeń budynków.


Siatka Casanet


Produkty Betafence na Perimeter Protection

Na tegorocznych targach reprezentowanie firmy Betafence powierzono niemieckiemu partnerowi – firmie Mecon. W obrębie jego stoiska znalazł się asortyment produktów ogrodzeniowych Betafence, w tym:

  • siatka zgrzewana ocynkowana Casanet,
  • zgrzewana i powleczoną tworzywem sztucznym siatka Pantanet,
  • zgrzewane i powlekane tworzywem sztucznym panele Nylofor 3D i Nylofor F.

Na stoisku Mecon największe zainteresowanie budziły panele ogrodzeniowe i konstrukcje gabionowe.

 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem.

Powiązane produkty: