Ogrodzenia Betafence na Targach IFSEC
dodano 27/05/2014

Ogrodzenia Betafence na Targach IFSEC
W dniach 13-15 maja w Johannesburgu odbyły się coroczne Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej (IFSEC). Betafence wspólnie z partnerską firmą Future Fiber Technologies (FFT) zaprezentowała system ogrodzeniowy, który wykrywa intruzów, włączając alarm. Przy konstrukcji wykorzystano najnowsze technologie światłowodowe. Ogrodzenia wzbudziły duże zainteresowanie wśród zwiedzających.
/site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_6.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_9.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_5.png /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_7.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_8.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_3.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_Ogrodzenia_Betafence_na_Targach_IFSEC_2014/targi_ifsec_johannesburg_2014_4.jpg

Zabezpieczenia na wysokim poziomie

Firma Betafence w czasie targów IFSEC odbywających się w Johannesburgu współpracowała z firmą Future Fiber Technologies (FFT). W czasie trzydniowych prezentacji partnerzy pokazali system, który wykrywając intruzów uruchamia alarm. Każdy kto dotknął ogrodzenia włączał czujnik, zainstalowany przy pomocy kabla światłowodowego. Sygnał przesyłany do kamery termowizyjnej wykrywał „nieproszonego gościa”, wyświetlając go na 32-calowym ekranie telewizora znajdującego się na ścianie stoiska, powodując zaskoczenie u niejednego uczestnika targów.

 

Połączone siły

Na potrzeby prezentacji podczas targów zastosowano systemy wykrywania FFT do trzech ogrodzeń Batafence:

  • Systemu Betaview (panele Securifor 3D na słupach Bekafix Super Secure)

  • Paneli Nylofor Medium na słupach Bekafix Secure

  • Powleczonych PVC paneli Securifor Dublo na słupach stalowych z górną i dolną poręczą.

Ogrodzenia zostały wyprodukowane w fabryce Betafence w Paarl (RPA). Panele wytworzone z grubego drutu pokryto powłoką PVC lub proszkiem poliestrowym i zamontowano na słupach stalowych. Każdy z prezentowanych systemów ogrodzeniowych odznacza się wysoką sztywnością i unikalnym kształtem, zdając egzamin z niezawodności.

 

Założenia targów w Johannesburgu

Pierwsze Targi IFSEC odbyły się 20 lat temu w Centrum Gallaghera w Midrand (Johannesburg) i od tego czasu nieprzerwanie promują technologie oraz innowacje w zakresie sprzętu, usług czy produktów. W czasie trwania wystawy pojawia się wiele okazji do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Poruszane są również kwestie dobrych praktyk stosowanych na rynku.

Targi skierowane są do producentów oraz dostawców oferujących systemy ochrony zewnętrznej i przeciwpożarowej. Spotkanie branżowe przyciąga specjalistów z różnych sektorów, w tym m.in. budowlanego, jednostek rządowych i administracji państwowej, kopalń, straży pożarnej, ubezpieczeń, transportu, zarządców nieruchomości, inżynierów i pracowników sektora finansowego.

Powiązane produkty: