Ogradzamy Włoskie Centrum Sportowe
dodano 05/12/2012

Ogradzamy Włoskie Centrum Sportowe
Panele ogrodzeniowe Nylofor 2D ochraniają prestiżowy kompleks sportowy Malaspina Sporting Club w Mediolanie.
/site_media/uploads/Aktualnosci_Malaspina_Sporting_Club/betafence_malaspina1_800x600.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_Malaspina_Sporting_Club/betafence_malaspina_3_800x600.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_Malaspina_Sporting_Club/logo.jpg /site_media/uploads/Aktualnosci_Malaspina_Sporting_Club/betafence_malaspina_4.jpg

Klub sportowy Malaspina

Kilka lat temu Malaspina Sporting Club stało się największym i najbardziej prestiżowym centrum w Mediolanie. Często dochodziło tu do aktów wandalizmu i kradzieży. Dlatego w połowie 2011 roku podjęto decyzję o wymianie części ogrodzenia na system stworzony z myślą o obiektach sportowych.

 

Skuteczna ochrona

System panelowy Nylofor 2D gwarantuje wysoką sztywność ogrodzenia dzięki grubym średnicom drutów oraz podwójnym drutom poziomym. Jest trudny do sforsowania, zarówno górą, jak i poprzez przecięcie drutów. W Malaspina Sporting Club Nylofor 2D został zamontowany na słupach kwadratowych przy użyciu złączek z tworzywa sztucznego. 265 mb ogrodzenia panelowego o wysokości 203 cm chroni między innymi boiska do piłki nożnej oraz otwarte i kryte korty tenisowe.

 

Dodatkowe trudności

Podczas montażu trzeba było rozwiązać kilka problemów wynikających z charakteru gruntów, na których zlokalizowano centrum sportowe. Klub Malaspina otaczają pola z uprawami rolnymi oraz rowami melioracyjnymi. By ogrodzenie nie obsunęło się na grząskim gruncie, konieczne było głębokie betonowanie słupów oraz przesunięcie ogrodzenia dalej od rowów nawadniających.

 

Rozbudowany kompleks sportowy

Zbudowane 40 lat temu w San Felice, we wschodniej części Mediolanu, Centrum Sportowe Malaspina zajmuje obszar zielony o powierzchni 60 tys. m2. Obejmuje ono wiele obiektów sportowych: 3 baseny, 18 kortów tenisowych, boiska piłkarskie, boiska do koszykówki, place do gry, salę gimnastyczną, salę fitness, saunę, łaźnię turecką oraz centrum SPA. Ponadto w centrum znajdują się sale konferencyjne i restauracja. Centrum oferuje również wszelkie usługi związane z biznesem i konferencjami, uzupełniając tym samym swoją ofertę sportową i rozrywkową.

Powiązane produkty: