Nowa linia ogrodzeń Betafence w USA
dodano 05/08/2015

Nowa linia ogrodzeń Betafence w USA
Nowy system ogrodzeniowy opracowany został w amerykańskim oddziale Betafence i wprowadzony na rynek w USA. UpGrade łączy styl dekoracyjny wraz z wysokim poziomem zabezpieczenia.
/site_media/uploads/Aktualnosc_nowa_linia_ogrodzen_betafence_usa_UpGrade /betafence_upgrade_pdc-data-center-6.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_nowa_linia_ogrodzen_betafence_usa_UpGrade /betafence_upgrade_pdc-data-center-5.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_nowa_linia_ogrodzen_betafence_usa_UpGrade /betafence_upgrade_pdc-data-center-4.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_nowa_linia_ogrodzen_betafence_usa_UpGrade /betafence_upgrade_pdc-data-center_2.jpg

Wprowadzony na rynek amerykański nowy system ogrodzeniowy składa się z paneli, słupów prostokątnych, bram skrzydłowych oraz przesuwnych. Konstruktorom nowej linii ogrodzeń zależało na połączeniu bramy przemysłowej oraz prywatnej. W efekcie powstał produkt, który sprawdzi się zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i na terenach przemysłowych i handlowych.

 

Bezpieczeństwo

System UpGrade charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i znacznym stopniem zabezpieczenia chronionego obszaru. Taki efekt uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu kilku powłok, w tym Architectural Grade Powder Coat. Wykorzystane osłony zapewniają odporność na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, korozję, oraz starzenie materiału. Solidność produktu zaświadczamy 20-letnią gwarancją producenta.

Logo UpGrade

W ofercie Betafence USA dostępnych jest kilka wersji paneli UpGrade, które różnią się od siebie wysokością (od 120 do ponad 360 cm), jak również wykończeniem. Szerokość paneli ogrodzeniowych jest stała i wynosi nieco ponad 240 cm. Jeden z modeli – Defender – jest wygięty pod kątem 48 stopni, dlatego skutecznie powstrzyma intruzów przed przedostaniem się na grodzony teren.

 

Design

Wyróżnikiem nowego systemu UpGrade jest przede wszystkim elegancki wygląd, a także jego możliwości adaptacyjne. Dostępny w kilku wariantach może być wykończony jednym z wielu stylowych wierzchołków. Panele Landmark składają się z poziomych szczebli, natomiast opcje Pinnacle, Summit i Defender charakteryzują się przedłużonymi szczeblami pionowymi. Linia produktowa UpGrade dostępna jest w czerni, inne kolory z palety RAL są możliwe na zamówienie klienta.

Powiązane produkty: