Innowacje na targach Batimat
dodano 12/12/2011

Innowacje na targach Batimat
Na paryskich targach budowlanych pokazaliśmy nowy słup Quixolid i elegancki murek z Zenturo.
/site_media/uploads/Zeturo/132745s_1beka.jpg /site_media/uploads/Zeturo/129156s_1beka.jpg /site_media/uploads/Aktualności/photographe_batimat_2011_betafence_01_tn.jpg /site_media/uploads/Aktualności/quixolid_tlo.jpg /site_media/uploads/Aktualności/photographe_batimat_2011_betafence_02_tn.jpg

Międzynarodowe Targi Budowlane organizowane są w stolicy Francji od 1959 roku. W tym roku, w dniach od 7 do 12 listopada, zgromadziły ponad 350 000 gości.

Francuski oddział Betafence przygotował nowoczesne stoisko, otwarte z dwóch boków, zachęcające do odwiedzin i zapoznania się z nowościami produktowymi.

Duże zainteresowanie wzbudził murek gabionowy wykonany z paneli Zenturo i wypełniony różnorodnymi kamieniami. Murki takie najlepiej sprawdzają się jako elementy małej architektury ogrodowej: wygrodzenia, przesłony, ochrona tarasów czy kącików grillowych.

133 gości zapoznało się też własnoręcznie z nowym słupem Quixolid, montując na nim panele Nylofor 3D. Słup ten, unikalny w kształcie, nie wymaga przy instalacji żadnych dodatkowych akcesoriów. Służy do tworzenia systemów ogrodzeniowych z wykorzystaniem paneli Nylofor z trójwymiarowym przegięciem.

Powiązane produkty: