Fuzja Betafence z SecureUSA
dodano 29/09/2014

Fuzja Betafence z SecureUSA
Betafence – światowy lider kompleksowych rozwiązań w obszarze ochrony zewnętrznej – skonsolidowała amerykańską spółkę SecureUSA, specjalizującą się m.in. w systemach kontroli dostępu. Zespolenie obu firm pozwoli wzmocnić pozycję oraz poszerzyć ofertę Betafence na rynkach światowych.
/site_media/uploads/Aktualnosc_fuzja_Betafence_z_SecureUSA/betafence_secureusa_3logo.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_fuzja_Betafence_z_SecureUSA/betafence-secureusa_4_main_logo.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_fuzja_Betafence_z_SecureUSA/betafece_susa_logo_highres.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_fuzja_Betafence_z_SecureUSA/betafence_secureusa_1_logo.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_fuzja_Betafence_z_SecureUSA/betafence_secureusa_2_logo.jpg

Wspólny cel

Amerykańska spółka SecureUSA, będąca liderem w branży inteligentnych rozwiązań ochrony i systemu kontroli dostępu, została przejęta przez firmę Betafence. Obie firmy stoją przed wyzwaniem rosnącego zapotrzebowania na systemy związane z zabezpieczeniem kluczowych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Dzięki zawartemu porozumieniu oraz poszerzonej, uzupełniającej się nawzajem gamie produktowej Betafence i SecureUSA będą mogły one wspólnie zrealizować cel, jakim jest rozwój międzynarodowy.

 

Pozytywna współpraca

Bardzo cieszymy się z tej transakcji. SecureUSA to renomowana i innowacyjna firma, odnosząca spore sukcesy na rynku ochrony, znana z wysokiego poziomu innowacyjności i bliskich relacji z klientami. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje intensywnym wykorzystaniem know-how spółki SecureUSA w Stanach i na całym świecie.” – komentuje Michele Volpi, dyrektor zarządzający Betafence.

 

Firma Betafence jest znana na świecie jako lider wysokiej jakości ochrony zewnętrznej. Podstawą naszego partnerstwa jest synergia między naszymi organizacjami. Jestem przekonany, że znaleźliśmy profesjonalnego partnera, który umożliwi nam dalszy rozwój biznesu, który tworzymy już od 20 lat oraz zapewni naszym pracownikom trwały sukces w przyszłości.” – mówi Bevan Clark, prezes SecureUSA.

 

Amerykański producent

SecureUSA powiększy zespół Betafence US, której wiceprezesem jest Ramóna Tico. Firma od 20 lat wciąż jest pionierskim liderem na rynku zabezpieczeń zewnętrznych. W swojej ofercie posiada:

  • Inteligentne Rozwiązania z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem (IPDS),
  • profesjonalne usługi wykonawstwa przedsięwzięć w zakresie ochrony zewnętrznej od projektu do realizacji,
  • produkcję i dostawę wszystkich elektrycznych systemów barier i pachołków z dopasowanymi płytkimi fundamentami,
  • zarządzanie projektem i budową,
  • instalację wraz z obsługą, naprawami i modernizacją.

 

Zapraszamy do prezentacji wideo kompetencji SecureUSA, dostępnej na YouTube:

Powiązane produkty: