Czarny Bekasport od Betafence
dodano 24/07/2015

Czarny Bekasport od Betafence
System ogrodzeniowy Bekasport, przeznaczony do ochrony boisk sportowych, można zamówić dodatkowo w kolorze czarnym. Taką opcję wprowadziła firma Betafence pod koniec roku 2014.
/site_media/uploads/Aktualnosc_czarny_bekasport_od_betafence/_igssp01.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_czarny_bekasport_od_betafence/_dsc9050.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_czarny_bekasport_od_betafence/_dsc9057.jpg

Uniwersalny kolor ogrodzenia

Firma Betafence zwiększyła gamę kolorów ogrodzeń sportowych Bekasport. Od kilku miesięcy można nabyć je nie tylko w standardowym kolorze zielonym, ale również w czarnym RAL 9005. Dzięki temu klienci Betafence będą mogli lepiej dopasować ogrodzenie do kolorystyki budynków szkół i ośrodków sportowych, które często mają fasady w odcieniach szarości lub stalowych.

 

Stabilna jakość

Właściwości systemu ogrodzeniowego Bekasport pozostają niezmienne. Standardowo montuje się panele Nylofor 2D Super o podwójnych drutach poziomych na prostokątnych słupach. Na nich można postawić ogrodzenie boiska wynoszące do 6 metrów. Dodatkowo system zaopatrzony jest w plastikowe wkładki dźwiękoszczelne, których zadaniem jest redukcja hałasu wywołanego uderzeniami piłki o ogrodzenie.

 

System Bekasport obejmuje 10-letnia gwarancja producenta.

Powiązane produkty: