Bezpieczne Orliki otoczone Betafence
dodano 29/11/2011

Bezpieczne Orliki otoczone Betafence
Systemy Resitor Orlik chronią już dziesiątki boisk w Polsce.

Do roku 2012 obowiązuje program rządowy wspierający budowę boisk przyszkolnych w całym kraju. Dzięki niemu powstały już setki miejsc, gdzie dzieci i młodzież mogą aktywnie spędzać czas, bawiąc się i ćwicząc.

By zapewnić bezpieczeństwo nie tylko użytkownikom boisk, ale i osób postronnych, Betafence opracowało specjalny system ogrodzeniowy Orlik. Składa się on z siatki plecionej Resitor Orlik, powlekanej tworzywem sztucznym w kolorze zielonym, słupów okrągłych pośrednich i podporowych, górnej poręczy oraz bram Fortinet.

Siatka Resitor Orlik, dzięki niewielkim oczkom (30 x 30 lub 40 x 40 mm) oraz grubemu drutowi (3,5 mm) jest bardzo wytrzymała na odkształcenia, szczególnie te spowodowane uderzeniami piłek. Ogrodzenie boiska można też uzupełnić bramą i furtką Fortinet, wyposażoną w zamek cylindryczny i regulowane zawiasy. Wszystkie elementy systemu ogrodzeniowego są cynkowane i powlekane PVC lub poliestrem, co zapewnia im długotrwałe użytkowanie bez konieczności konserwacji.

 

Systemy Orlik chronią między innymi:

1.    Boisko Orlik w Mszanie


2.    Zespół Boisk Sportowych w Łopusznej


3.    Boisko Orlik w Bolesławiu koło Olkusza


4.    Zespół Boisk Sportowych w Bachowicach


Realizację (produkty i montaż) powyższych Orlików wykonał Partner Betafence – firma „Systemy Ogrodzeniowe” z Oświęcimia.


Więcej informacji o systemach Orlik w broszurze Orlik 2012.

Powiązane produkty: