Betafence z przedłużonym certyfikatem ISO 9001
dodano 26/10/2015

Betafence z przedłużonym certyfikatem ISO 9001
Firma Betafence przeszła pomyślnie audyt i została recertyfikowana zgodnie z międzynarodową normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Nie traci poziomu od lat.

Światowy lider produkcji systemów zabezpieczenia zewnętrznego po raz kolejny uzyskał certyfikat ISO 9001:2008. Dokument potwierdza, że Betafence utrzymuje wysokie normy jakościowe w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak i produkcji.

Dokument potwierdzający otrzymanie certyfikatu został wydany 26 sierpnia 2015 roku. Firmę wyróżniono za doskonałą jakość designu, produkcji, użytych materiałów, rozwoju technologicznego oraz sprzedaży systemów zabezpieczających.

 

Cenny certyfikat

Certyfikacja ISO 9001 określa międzynarodowe normy, które powinny spełniać organizacje w dziedzinie systemu zarządzania jakością. Jest on wydawany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną i honoruje się go na całym świecie.

Dokument wydawany jest czasowo na podstawie audytu przeprowadzanego w firmie. Kolejną certyfikację Betafence przejdzie we wrześniu 2018 roku.

 

ISO 9001 w praktyce

A co certyfikat oznacza dla Klienta? Przede wszystkim najwyższe standardy jakości na każdym etapie przygotowania materiałów i produkcji. Ale także powtarzalną jakość. Czyli jeśli po roku zechcesz dokupić rolkę siatki do ogrodzenia dodatkowego fragmentu swojego ogrodu, będzie ona dokładnie tak samo dobra jak poprzedni zakup, jej druty będą tej samej grubości, a powłoki antykorozyjne tak samo skuteczne.

Powiązane produkty: