Betafence na kolejnych targach IFSEC
dodano 27/10/2014

Betafence na kolejnych targach IFSEC
W listopadzie organizowane w Arabii Saudyjskiej targi IFSEC odbywać się będą w Riyadh International Convention Centre. Celem spotkania jest przede wszystkim ochrona przeciwpożarowa strategicznych obiektów. Targi Arabia przyciągają licznych specjalistów z różnych dziedzin.
/site_media/uploads/Aktualnosc_betafence_na_kolejnych_targach_IFSEC_Arabia_Saudyjska/betafence_targi_ifsec_arabia_hrh_prince_mohamad_bin_nayif_bin_abdulaziz_moi_v2.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_betafence_na_kolejnych_targach_IFSEC_Arabia_Saudyjska/betafence_targi_ifsec_arabia_36.jpg /site_media/uploads/Aktualnosc_betafence_na_kolejnych_targach_IFSEC_Arabia_Saudyjska/betafence_targi_ifsec_arabia_ifsec-2013_0cb4b1f6.jpg

IFSEC w Arabii Saudyjskiej

Tegoroczne targi w RPA odbędą się w dniach 2-4 listopada pod patronatem księcia Mohammada Bin Naif Bin Abdulaziza – Ministra Spraw Wewnętrznych. Firma Betafence znajdować się będzie przy stoisku nr l30 w pawilonie nr 2 w Riyadh International Convention Centre.

 

Targi IFSEC w Arabii Saudyjskiej

 

Zabezpieczenie przeciwpożarowe

Tematem przewodnim wystawy jest ochrona i zabezpieczenie przeciwpożarowe. W czasie trwania targów IFSEC ponad 5000 ekspertów ma możliwość wymiany swoich doświadczeń. Rozmowy służą także eksponowaniu nowego asortymentu i przedstawianiu innowacyjnych rozwiązań reprezentantom rządu i prywatnym firmom. Podobna inicjatywa organizowana jest w krajach takich jak Indie, Wielka Brytania oraz kilku państwach afrykańskich.

Targi IFSEC w Arabii Saudyjskiej

Riyadh International Convention Centre

Riyadh International Convention Centre to kompleks ekspozycyjny o łącznej powierzchni 20.000 m2. Na terenie obiektu znajdują się 4 pawilony (15.000m²), a także sektor zewnętrzny liczący 5.000m². Ponadto centrum konferencyjne posiada parking na 1.500 samochodów i autobusów, centrum konferencyjne, zaplecze usługowe, pomieszczenia dla VIPów, centrum prasowe i biznesowe, restauracje, kawiarnie i biura organizatorów.

Powiązane produkty: