Bauhaus promuje murki gabionowe
dodano 09/07/2012

Bauhaus promuje murki gabionowe
Unikalne murki gabionowe z Zenturo przykuwają uwagę klientów przed czterema sklepami Bauhaus w Pradze, Brnie oraz w Ceskich Budejovicach. Te niezwykłe konstrukcje, które można z łatwością wykonać samemu, dają nieograniczone możliwości aranżacji.
/site_media/uploads/Zeturo/p1000068_2_low_800x600.jpg /site_media/uploads/Zeturo/p1000067_2_low_800x600.jpg /site_media/uploads/Zeturo/16032012747_2_low_800x600.jpg

Piękne, wyjątkowe i wytrzymałe

Cztery różne murki gabionowe z Zenturo zostały wzniesione przed sklepami Bauhaus w Republice Czeskiej: dwa w Pradze, jeden w Brnie i jeden w Ceskich Budejovicach. Panele Zenturo zainstalowano na specjalnych słupach prostokątnych, które zapewniają stabilność całej konstrukcji oraz jej odporność na warunki atmosferyczne (murki gabionowe Zenturo – 2x2 m – wytrzymują napór wiatru o prędkości 120 km/h).

Jeden z murków został wypełniony na przemian białymi i czarnymi kamieniami, które stworzyły dwukolorowe fale, drugi składa się z szarych, brązowych i czarnych płytek kamiennych, ale możliwości tworzenia eleganckich i niezwykłych murków gabionowych są właściwie nieograniczone. Materiały wypełniające można dobierać zarówno ze względu na typ, wielkość i kształt elementów, jak i ich kolory.

 

Po czesku

Specjalnie dla klientów czeskich przygotowano instrukcję montażową przedstawiającą bezpieczny sposób zbudowania murku gabionowego. W wielu językach środkowo-wschodnio europejskich jest także dostępny katalog „Zenturo – źródło inspiracji” (wersję polską znajdziesz tutaj).

 

Jeden panel, wiele możliwości

Istnieje szereg innych sposób, które sprawią, że murki gabionowe z Zenturo przyciągną wzrok. Panele można wypełnić pikselami (kwadratowymi i prostokątnymi płytkami z tworzywa sztucznego), taśmą Perfo ze stali nierdzewnej lub taśmą Flexo z tworzywa sztucznego. Panele można zasłonić w całości lub częściowo (tworząc na murku spersonalizowane kształty, litery lub całe słowa).

Murki gabionowe z Zenturo można także łączyć z pełnymi systemami ogrodzeniowymi Zenturo: panelami, słupami i bramami skrzydłowymi.

Powiązane produkty: