Achilles wśród producentów ogrodzeń
dodano 03/06/2015

Achilles wśród producentów ogrodzeń
Firma Betafence została zaliczona do grona najlepszych producentów dostarczających produkty i usługi dla przemysłu. Pozytywna ocena audytu Utilities Vendor Database Achilles uprawnia ją m.in. do udziału w brytyjskich przetargach publicznych.
/site_media/uploads/aktualnosci_certyfikat_program_achilles/betafence_alternative_energies_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_certyfikat_program_achilles/betafence_energy-industry-lines_800x600.jpg /site_media/uploads/aktualnosci_certyfikat_program_achilles/betafence_canwest-propane-oil-and-gas-solutions_800x600.jpg

Firma Betafence znana jest na całym świecie jako dostawca systemów ochrony zewnętrznej najwyższej jakości. Wszystkie jej rozwiązania mają wspólną cechę – muszą spełniać surowe kryteria bezpieczeństwa.

Po zeszłorocznym zaliczeniu do elitarnego programu Achilles firma Betafence przeszła pomyślnie audyt Verify, dzięki czemu trafiła na listę najlepszych dostawców produktów i usług w następujących kategoriach:

  • doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa,
  • usługi ogrodzeniowe,
  • montaż i konserwacja urządzeń bezpieczeństwa.

Jednocześnie dzięki certyfikatowi firma Betafence może startować w przetargach dla sektora użyteczności publicznej w Wielkiej Brytanii.

– Pomyślna rejestracja i ocena stanowią kolejny dowód dla klientów z całego świata, że firma Betafence jest kompetentnym i solidnym partnerem w ramach rozwiązań z zakresu ochrony zewnętrznej o wysokim stopniu zabezpieczenia. – mówi Michele Volpi, dyrektor zarządzający Betafence. – Troska o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska, a także nasze zamiłowanie do wysokiej jakości stanowią oś naszej działalności, co potwierdzają wysokie oceny w tym zakresie.

 

UVDB Verify by Achilles


Wyniki audytu

Certyfikat UVDB Verify został przyznany belgijskiemu producentowi po pozytywnym przejściu audytu, który badał praktyki i procedury bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska oraz jakość świadczonych usług. Uzyskane wyniki w podziale na kategorie prezentujemy poniżej.

System zarządzania:

  • BHP – 88,5%
  • Środowisko – 89,1%
  • Jakość – 94,5%

Projekt kompletnych rozwiązań w Papui Nowej Gwinei:

  • BHP – 95,0%
  • Środowisko – 93,5%
  • Jakość – 97,9%

Czym jest program Achilles?

UVDB Achilles to organizacja zrzeszająca środowiska przemysłowe z całego świata. Przystępują do niej tylko najlepsi. W ramach jej struktur producenci i dostawcy usług dla przemysłu ściśle ze sobą współpracują oraz wymieniają informacje o dostawcach z poszczególnych sektorów.

Achilles to także istotny partner w działaniach dla sektorów budownictwa, ropy naftowej i gazu, energetyki oraz usług komunalnych.

Więcej niż tylko produkcja ogrodzeń

Zaliczenie do elitarnego projektu Achilles to potwierdzenie, że Betafence zmierza we właściwym kierunku. Wcześniej kojarzona wyłącznie jako producent bram i ogrodzeń, dzisiaj stała się dostawcą kompleksowych rozwiązań dla ochrony zewnętrznej o wysokim stopniu zabezpieczenia. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się m.in. systemy ochrony zewnętrznej i wykrywania w połączeniu z telewizją przemysłową i z oświetleniem.

Powiązane produkty: